23.06.2017 244 Views

Луценко заборонив прокурорам чинити тиск на бізнес

Луценко заборонив прокурорам чинити тиск на бізнес

Генеральний прокурор підписав лист керівникам регіональних прокуратур про недопущення корупційного тиску на бізнес

Генеральний прокурор України Юрій Луценко, перебуваючи з робочим візитом у Житомирській області, під час наради за участі керівників дев’яти регіональних прокуратур, наголосив на недопустимості безпідставного тиску на бізнес. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«Там, де треба проводити обшуки — треба їх проводити, але тільки тоді коли це абсолютно необхідно. І вилучати тільки те, що зазначено в рішенні суду, а не вичищати все підприємство», — зауважив Луценко.

Генпрокурор наголосив, що часто причиною безпідставних обшуків зі сторони правоохоронних структур є наміри знищення того чи іншого бізнесу на замовлення конкурентів, або вимагання незаконної фінансової винагороди. «Це треба припинити. Запам’ятайте, будь ласка,  бізнес — це священна корова в Україні. Він сьогодні рятує країну», — додав Луценко.

Під час наради генеральний прокурор підписав лист керівникам регіональних прокуратур щодо недопущення корупційного тиску на бізнес.

Луценко наголосив, що вказаний лист підписаний з урахуванням визначених Стратегією національної безпеки України, затвердженою Указом Президента України від 26.05.2015 року, пріоритетів державної політики національної безпеки до 2020 року, зокрема, недопущення корупційного тиску на бізнес, який визнано актуальною загрозою національній безпеці України, та з метою створення умов для унеможливлення проявів такого тиску в рамках кримінального переслідування, передусім суб’єктів господарювання, які є великим платниками податків згідно з переліком, затвердженим наказом ДФС від 26.12.2016.

Previous Буценко і Хижняк стали першими українськими фіналістами домашнього ЧЄ з боксу
Next Військова співпраця та санкції проти РФ. Що треба знати про переговори Порошенка і Трампа

You might also like

Українці мають право на пенсію при наявності 15 років страхового стажу — Рева

За словами міністра, преференції повинен мати той, хто виконав повністю страхову програму Для того, щоб українці мали право на пенсію, їм потрібно мати не менше 15 років страхового стажу. Про

Московський суд продовжив арешт майна Липецької фабрики Roshen

Roshen очікує на рішення Мосміськсуду щодо апеляційної скарги підприємства Басманний суд Москви продовжив арешт майна Липецької кондитерської фабрики «Рошен» до 13 вересня 2017 року. Про це повідомила Укрінформу прес-служба корпорації

«Укрзалізниця» знову зриває роботу ММК ім. Ілліча – директор меткомбінату

За словами Зінченка, «Укрзалізниця» не вперше демонструє нездатність забезпечити металургів рухомим складом Державна монополія «Укрзалізниця» недостатньо забезпечує металургів вантажним рухомим складом, що вже вдруге за місяць загрожує зупинкою доменної печі