23.06.2017 159 Views

Луценко заборонив прокурорам чинити тиск на бізнес

Луценко заборонив прокурорам чинити тиск на бізнес

Генеральний прокурор підписав лист керівникам регіональних прокуратур про недопущення корупційного тиску на бізнес

Генеральний прокурор України Юрій Луценко, перебуваючи з робочим візитом у Житомирській області, під час наради за участі керівників дев’яти регіональних прокуратур, наголосив на недопустимості безпідставного тиску на бізнес. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«Там, де треба проводити обшуки — треба їх проводити, але тільки тоді коли це абсолютно необхідно. І вилучати тільки те, що зазначено в рішенні суду, а не вичищати все підприємство», — зауважив Луценко.

Генпрокурор наголосив, що часто причиною безпідставних обшуків зі сторони правоохоронних структур є наміри знищення того чи іншого бізнесу на замовлення конкурентів, або вимагання незаконної фінансової винагороди. «Це треба припинити. Запам’ятайте, будь ласка,  бізнес — це священна корова в Україні. Він сьогодні рятує країну», — додав Луценко.

Під час наради генеральний прокурор підписав лист керівникам регіональних прокуратур щодо недопущення корупційного тиску на бізнес.

Луценко наголосив, що вказаний лист підписаний з урахуванням визначених Стратегією національної безпеки України, затвердженою Указом Президента України від 26.05.2015 року, пріоритетів державної політики національної безпеки до 2020 року, зокрема, недопущення корупційного тиску на бізнес, який визнано актуальною загрозою національній безпеці України, та з метою створення умов для унеможливлення проявів такого тиску в рамках кримінального переслідування, передусім суб’єктів господарювання, які є великим платниками податків згідно з переліком, затвердженим наказом ДФС від 26.12.2016.

Previous Буценко і Хижняк стали першими українськими фіналістами домашнього ЧЄ з боксу
Next Військова співпраця та санкції проти РФ. Що треба знати про переговори Порошенка і Трампа

You might also like

Ощадбанк починає виплати вкладникам збанкрутілих банків

Ощадбанк отримав доступ до Автоматизованої системи виплат Фонду гарантування вкладів Ощадбанк підключено до Автоматизованої системи виплат Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Про це повідомляє прес-служба Фонду. «27 квітня 2017 року

Гонтарева відпочила на Мальдівах за мільйон — журналіст (фото)

Журналіст передав заяви до НАЗК, НАБУ і САП Журналіст, експерт Олександр Дубинський опублікував фотографії відпочинку глави Національного банку України Валерії Гонтаревої з сім’єю. За його інформацією, глава НБУ відпочивала на

Чи відчули ви зростання доходів, про яке говорить Гройсман? Опитування

На папері українці стали багатшими. А насправді? Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, чиї прес-конференції та засідання уряду перетворюються на вихваляння себе на своєї команди, днями у Facebook знову похвалився тим, що зростання