23.06.2017 190 Views

Луценко заборонив прокурорам чинити тиск на бізнес

Луценко заборонив прокурорам чинити тиск на бізнес

Генеральний прокурор підписав лист керівникам регіональних прокуратур про недопущення корупційного тиску на бізнес

Генеральний прокурор України Юрій Луценко, перебуваючи з робочим візитом у Житомирській області, під час наради за участі керівників дев’яти регіональних прокуратур, наголосив на недопустимості безпідставного тиску на бізнес. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«Там, де треба проводити обшуки — треба їх проводити, але тільки тоді коли це абсолютно необхідно. І вилучати тільки те, що зазначено в рішенні суду, а не вичищати все підприємство», — зауважив Луценко.

Генпрокурор наголосив, що часто причиною безпідставних обшуків зі сторони правоохоронних структур є наміри знищення того чи іншого бізнесу на замовлення конкурентів, або вимагання незаконної фінансової винагороди. «Це треба припинити. Запам’ятайте, будь ласка,  бізнес — це священна корова в Україні. Він сьогодні рятує країну», — додав Луценко.

Під час наради генеральний прокурор підписав лист керівникам регіональних прокуратур щодо недопущення корупційного тиску на бізнес.

Луценко наголосив, що вказаний лист підписаний з урахуванням визначених Стратегією національної безпеки України, затвердженою Указом Президента України від 26.05.2015 року, пріоритетів державної політики національної безпеки до 2020 року, зокрема, недопущення корупційного тиску на бізнес, який визнано актуальною загрозою національній безпеці України, та з метою створення умов для унеможливлення проявів такого тиску в рамках кримінального переслідування, передусім суб’єктів господарювання, які є великим платниками податків згідно з переліком, затвердженим наказом ДФС від 26.12.2016.

Previous Буценко і Хижняк стали першими українськими фіналістами домашнього ЧЄ з боксу
Next Військова співпраця та санкції проти РФ. Що треба знати про переговори Порошенка і Трампа

You might also like

Плохой урожай привел к росту числа краж авокадо в Новой Зеландии

Дефицит авокадо в Новой Зеландии, возникший в результате неурожая, привел к резкому росту числа краж этих плодов.

Світовий банк прогнозує зростання ВВП у наступному році на рівні 3,5%

За прогнозами Світового банку ріст ВПП України у 2019 році складе 4% У Світовому банку прогнозують, що ріст ВВП України у поточному році складе 2%, а у 2018 році —

Китай хоче долучитися до виробництва ядерного палива в Україні

Також Китай готовий взяти участь у будівництві в Україні виробничих потужностей з виготовлення теплових збірок Китай зацікавився будівництвом потужностей з виробництва ядерного палива в Україні. Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та