23.06.2017 152 Views

Нацбанк ліквідує «Діамантбанк»

Нацбанк ліквідує «Діамантбанк»

Діамантбанк позбавлять ліцензії і ліквідують

Національний банк України вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати «Діамантбанк». Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення від 22 червня 2017 року №394-рш про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Діамантбанк», — йдеться в повідомленні..

Нагадаємо, ПАТ «Діамантбанк» було віднесено до категорії неплатоспроможних 24 квітня 2017 року. Власниками істотної участі у ПАТ «Діамантбанк» є Давид Жванія, Ігор Керезь, Андрій Щукін та В’ячеслав Циганенко.

24 травня Фонд гарантування розпочав здійснювати виплати коштів вкладникам ПАТ «Діамантбанк»

Previous Суд посадив за ґрати одного фігуранта "бурштинової справи", а іншому призначив заставу
Next Трамп: Україна - це той регіон, до якого прикута вся увага

You might also like

Світовий банк: втрати України від дорожніх аварій за рік оцінюються у $4,5 млрд

Соціально-економічні втрати України від ДТП становлять приблизно 3,4% ВВП За розрахунками Світового банку, соціально-економічні втрати України від наслідків дорожньо-траспортних пригод оцінюються в $4,5 млрд на рік. Про це на брифінгу,

Китайская CNPC заявила о готовности управлять «Роснефтью»

Председатель совета директоров Китайской национальной нефтегазовой корпорации (CNPC) Ван Илинь подтвердил намерение своей компании участвовать в приватизации «Роснефти» и заявил о заинтересованности в управлении российской госкомпанией.

«Газпром» обжаловал в последней инстанции штраф в три миллиарда долларов

«Газпром» подал в высшую инстанцию кассацию на решение об отказе рассматривать жалобу компании по штрафу Антимонопольного комитета Украины в размере более трех миллиардов долларов.