23.06.2017 115 Views

В «Укравтодорі» назвали дороги, які стануть бетонними (документ)

В «Укравтодорі» назвали дороги, які стануть бетонними (документ)

На початок року в Україні нараховували 2,1 тис. км доріг із цементобетонним покриттям

Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») надало перелік доріг, які планують будувати цементобетоном.

Про це повідомив виконувач обов’язків заступника «Укравтодору» Олександр Харченко у відповіді на запит «Главкому».

Наразі розробляється проект будівництва автомобільної дороги державного значення Р-52 Дніпропетровськ — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка і проект капітального ремонту автомобільної дороги Н-14 Олександрівка — Кіровоград — Миколаїв на ділянці км 162+331 – км 190+000.

В «Укравтодорі» назвали дороги, які стануть бетонними (документ)

(для перегляду документа натисніть на зображення)

У дорожньому відомстві зауважили, що відновлення технологій будівництва з цементобетонним покриттям відбулося ще 2003 року Тоді виконали капремонт дороги М-06 Київ — Чоп (24 км). У 2013 році після капітального ремонту дороги М-07 Київ -Ковель — Ягодин у Житомирській області введено в експлуатацію 150,4 км з цементобетонним покриттям.

Загалом, в Україні загальна протяжність автомобільних доріг загального користування становить 169,6 тис. км, у тому числі 2,1 тис. км із цементобетонним покриттям.

Як повідомляв «Главком», у травні міністр Володимир Омелян заявив про плани Міністерства інфраструктури України щодо будівництва бетонних доріг у Дніпропетровській, Миколаївській і Закарпатській областях.

В Україні 97% усіх автомобільних доріг мають високу зношеність та потребують капітального або поточного ремонтів. На відновлення доріг загального користування державного значення необхідно 600 млрд грн.

Previous Мессі зобов'язаний виплатити 252 тисячі євро штрафу за несплату податків
Next Підозрюваний у "бурштиновій справі" нардеп Поляков назвав керівництво НАБУ "гопниками"

You might also like

Mitsubishi готова до будівництва заводу в Україні

Про це заявив глава японської компанії Осаму Масуко Зі зростанням українського ринку і збільшенням попиту на машини бренду Mitsubishi Motors може побудувати в Україні автоскладальне підприємство. Про це заявив глава

Нардепи підтримали скасування подвійного оподаткування з Мальтою

Конвенція сприятиме уникненню подвійного оподаткування та запобіганню ухиленню від сплати податків Верховна Рада ратифікувала конвенцію між урядами України і Мальта про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків

В уряді заявили, що контракт із Балчуном не може бути продовжений автоматично

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 01.06.2016 № 410 погодив контракт з головою правління, одним з істотних умов якого є термін його дії, наголосили в міністерстві Підстав для автоматичного продовження трудового