23.06.2017 102 Views

Україна більше не купує російське вугілля, — Гройсман

Україна більше не купує російське вугілля, - Гройсман

Уряд вживає усіх заходів для диверсифікації постачання вугілля, — прем’єр

Жодна держкомпанія більше не закуповує вугілля у країни-агресора. Про це сьогодні у Верховній Раді під час години запитань до уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман і додав, що влада докладає всіх зусиль для диверсифікації постанчання антрациту.

«Уряд вживає усіх заходів для диверсифікації постачання вугілля, ми також робимо заміщення вугілля антрацитної групи», — зазначив він.

Як повідомлялось, Рада ухвалила проект закону №4493 про ринок електричної енергії України.  Закон, серед іншого, передбачає можливість вибору для споживача альтернативного постачальника електроенергії та надає можливість для входження іноземних трейдерів на внутрішній ринок України. Закон також запроваджує так звані ринок на добу вперед, балансуючий ринок, внутрішньодобовий ринок. Всі ці механізми допоможуть різним типам енергогенеруючих компаній оптимально планувати виробництво електроенергії.

Previous В Ірпені відкривається перший коворкінг європейського зразка
Next Порошенко запевнив, що немає необхідності у зміні мінського формату

You might also like

СМИ сообщили о планах поддержки коневодов с помощью тотализатора

Правительство России решило поддержать отечественное коневодство за счет развития тотализатора.

В Иннополисе стартовал ЦИПР-2016

В Иннополисе 7 июня начался форум «Цифровая индустрия промышленной России — 2016» — первая в России ИТ-конференция, обеспечивающая площадку для диалога представителей промышленности, профессионалов отрасли, оборонного комплекса и венчурных инвесторов.

Ушаков рассказал о новых маршрутах черноморского газопровода

Черноморский газопровод из России могут протянуть до Болгарии.