23.06.2017 48 Views

Україна більше не купує російське вугілля, — Гройсман

Україна більше не купує російське вугілля, - Гройсман

Уряд вживає усіх заходів для диверсифікації постачання вугілля, — прем’єр

Жодна держкомпанія більше не закуповує вугілля у країни-агресора. Про це сьогодні у Верховній Раді під час години запитань до уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман і додав, що влада докладає всіх зусиль для диверсифікації постанчання антрациту.

«Уряд вживає усіх заходів для диверсифікації постачання вугілля, ми також робимо заміщення вугілля антрацитної групи», — зазначив він.

Як повідомлялось, Рада ухвалила проект закону №4493 про ринок електричної енергії України.  Закон, серед іншого, передбачає можливість вибору для споживача альтернативного постачальника електроенергії та надає можливість для входження іноземних трейдерів на внутрішній ринок України. Закон також запроваджує так звані ринок на добу вперед, балансуючий ринок, внутрішньодобовий ринок. Всі ці механізми допоможуть різним типам енергогенеруючих компаній оптимально планувати виробництво електроенергії.

Previous В Ірпені відкривається перший коворкінг європейського зразка
Next Порошенко запевнив, що немає необхідності у зміні мінського формату

You might also like

Клімкін назвав рішення Стокгольмського арбітражу перемогою над енергетичною агресією Росії

Договорняки більше не діють. Лише європейські правила, — написав Клімкін Рішення Стокгольмського арбітражу задовольнити вимоги НАК «Нафтогаз України» до ПАТ «Газпром» щодо газового контракту на постачання газу від 2009 року

Mazda отзовет две тысяч машин в России из-за брака подушек безопасности

Компания «Мазда Мотор Рус» отзывает около двух тысяч автомобилей Mazda RX-8 и BT-50, реализованных на российском рынке с 2005 по 2008 годы.

«Газпром» инвестирует в газотранспортную сеть Киргизии 100 миллиардов рублей

«Газпром» намерен вложить 100 миллиардов рублей до 2030 года в газотранспортную систему Киргизии.