23.06.2017 106 Views

Нацгвардія сподівається на збільшення фінансування хоча б до 12 млрд грн

Нацгвардія сподівається на збільшення фінансування хоча б до 12 млрд грн

Нацгвардії необхідно на рік приблизно 32-33 млрд грн, заявив Юрій Аллеров

Командувач Національною гвардією України Юрій Аллеров сподівається на збільшення фінансування Нацгвардії після внесення змін до державного бюджету України бодай на 2 млрд грн — до 12 млрд грн. Про це він сказав журналістам в Харкові.

«Бюджетом передбачається на цей рік 10,2 млрд грн… Є домовленість із міністром (внутрішніх справ Арсеном Аваковим. – Ред.) про те, що буде ініціюватися внесення змін до бюджету, що передбачає збільшення фінансування на 2 млрд грн», — повідомив Аллеров.

Разом з тим він зазначив, що це значно менше від необхідних 32-33 млрд грн на рік.

«Відповідно до наших амбітних планів, Нацгвардії необхідно на рік приблизно 32-33 млрд грн… Ми створили 5 нових бригад (з 2014 року. – Ред.), а це техніка. Для створення тільки однієї бригади з нуля необхідно 3,5-4 млрд грн. А наш бюджет – лише 10 млрд, при цьому 6 млрд — це тільки заробітна плата», — сказав Аллеров.

Previous У Харкові релігійна секта "ув'язнила" десятки наркозалежних
Next Санкції США проти РФ будуть подовжені - Порошенко

You might also like

Порошенко анонсував здешевлення зрідженого газу вже у вересні

Порошенко вимагає від АМКУ, Національної поліції та Генпрокуратури вжити заходів для вирішення питання подорожчання зрідженого газу У другій половині вересня цього року ціна на зріджений газ зменшиться, а винні у

Увольнения в Microsoft вынудили финнов обратиться в ЕС за помощью

Финляндия попросит у Евросоюза финансовой поддержки из-за того, что корпорация Microsoft планирует сокращение персонала в этой стране.

Данилюк поговорив з представниками МВФ про умови надання нового траншу

Міністр запевнив представників Місії, що Україна буде і надалі дотримуватися взятих на себе зобов’язань Міністр фінансів України Олександр Данилюк провів зустіч з представниками Місії Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду на