23.06.2017 92 Views

Окупанти продадуть на аукціоні 43 квартири Коломойського в Ялті

Окупанти продадуть на аукціоні 43 квартири Коломойського в Ялті

«Націоналізовану» окупантами нерухомість українського олігарха продадуть

Окупаційна влада Криму схвалила проекти постанов з відчуження з «республіканської власності» 43 нові квартири в Ялті, раніше «націоналізованих» окупантами як власність структур, афілійованих з українським олігархом Ігорем Коломойським.

Елітну нерухомість планують продати на аукціоні, початкова вартість квадратного метра складе 55 тис. руб. Проект постанови розглянуть на найближчому засіданні сесії Державної Ради окупованого Криму, пише видання «Новости Крыма».

За словами заступника «міністра майнових і земельних відносин» Оксани Лахіної, передбачено відчуження з «республіканської власності» квартир в будинку №8 на вул. Руданського в Ялті. Загальна вартість майна — 174,68 млн руб. (майже 76 млн грн). Заступник директора «розпорядчої дирекції майна» Сулейман Емурлаєв розповів, що на продаж будуть виставлені квартири без ремонту.

«Вартість квадратного метра становитиме від 55 до 60 тисяч. Квартири різні, від 42 до 150 квадратних метрів. Будинок зданий в експлуатацію, і квартири без ремонту », — сказав він членам парламентського комітету.

Емурлаєв також запевнив, що інформація про проведення торгів буде обов’язково опублікована в ЗМІ і на урядовому порталі. 12-поверховий будинок, в якому знаходяться квартири республіки, згідно з даними порталів нерухомості, був зданий в експлуатацію 2012 року. Зараз там реалізуються квартири класу VIP, ринкова вартість квадратного метра в таких квартирах становить від 88 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Previous Камери спостереження зняли нелюдське побиття спортсменами простих перехожих в Одесі
Next Україна просить ЄС подовжувати санкції проти Росії одразу на рік

You might also like

Стало відомо, скільки грошей можна буде ввезти в ЄС без декларації

Ключові вимоги ідентичні для всіх країн ЄС Максимальна сума, яку можна буде ввезти на безвізову територію ЄС, складе 10 тисяч євро на одну людину Ключові вимоги ідентичні для всіх країн

Китайцы подтвердили интерес к строительству завода по розливу воды на Байкале

Китайские инвесторы подтвердили намерение построить завод по розливу воды на берегу озера Байкал.

Лоукостер Wizz Air запустив рейс між Львовом та Берліном

Квитки на рейс коштують від 579 грн У неділю, 18 червня, угорський лоукостер Wizz Air відкрив регулярне авіасполучення за маршрутом Львів-Берлін. Перший рейс зі Львова до Берліна був заповнений на