21.06.2017 53 Views

Порошенко домовився про постачання американського вугілля в Україну

Порошенко домовився про постачання американського вугілля в Україну

Петро Порошенко у Вашингтоні провів зустріч із міністром енергетики США Ріком Перрі

Під час візиту президента України Петра Порошенка до США було досягнуто домовленості про постачання американського вугілля на українські ТЕС. Про це заявила представник президента в парламенті Ірина Луценко під час виступу на пленарному засіданні Верховної Ради.

«В енергетичній сфері досягнуто домовленості про постачання американського вугілля на українські ТЕС», — зазначила вона.

Луценко також підтвердила, що в рамках візиту обговорювалися питання постачання в Україну оборонної зброї.

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко у Вашингтоні провів зустріч із міністром енергетики США Ріком Перрі. Після цього відбулися переговори в Білому домі.

Під час зустрічі Порошенка із державним секретарем США Рексом Тіллерсоном обговорювались шляхи надання оборонної зброї для України.

Previous Базу та стадіон «Дніпра» продадуть на аукціоні через борги Коломойського
Next У Кремлі розповіли, чого чекають від зустрічі Трампа з Порошенком

You might also like

Фахівці розповіли, як забрати гроші за заощаджену субсидію

Проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергозберігаючим сім’ям Для того, щоб отримати монетизовану частину зекономленої субсидії, українцям у період із 1 липня по 1 вересня 2017 року необхідно подати

Рогозин пожаловался на ленивых сомалийских пиратов

Конкуренция между Севморпутем и морским путем, проходящим через Суэцкий канал, усилилась, поскольку безопасность последнего выросла после переезда сомалийских пиратов в Германию.

Україна накупить на 200 мільйонів євро автобусів та вагонів метро

Цей та інший громадський транспорт буде купуватись на кредит Європейського інвестиційного банку Україна отримає кредит від Європейського інвестиційного банку у розмірі до 200 мільйонів євро, який витратить на покращення громадського