21.06.2017 78 Views

Ціни на нафту впали до найнижчого за рік рівня

Ціни на нафту впали до найнижчого за рік рівня

Ціни на чорне золото падають на тлі зростання виробництва у Сполучених Штатах

Ціна на нафту впала майже на 2% 20 червня, до найнижчого за рік рівня, на тлі повідомлень про те, що виробництво зростає у США та інших місцях.

Орієнтовна ціна на сиру нафту в США впала на 2,2% до 43,23 долара за барель в Нью-Йорку, а нафта Brent знизилася у ціні до 46,02 долара в Лондоні. На низьких рівнях нафта залишилася на початку торгів в Азії 21 червня.

Ціна на нафту була на рівні від 40 до 55 доларів за барель протягом більшої частини минулого року. Але видобувачі в Сполучених Штатах та в інших країнах значно покращили свої показники, попри зусилля Росії і нафтового картелю ОПЕК щодо припинення виробництва.

Падіння цін на нафту посприяло зниженню світових запасів 20 червня, коли базові показники в США, Європі та Азії втратили від 0,6 до 1 відсотка.

Як повідомлялося, банк Росії в ризиковому сценарії розвитку економіки очікує поступового зниження цін на нафту з середини 2017 року до рівня близько 25 доларів за барель в середині 2018 року.

Previous Відтепер зі Львова можна полетіти до Берліна за 600 грн
Next Ми просто сиділи в кафе і підійшли детективи НАБУ. Розенблат прокоментував затримання його охоронця

You might also like

Антимонопольний комітет порушив справу щодо подорожчання автогазу

АМКУ вивчає, де саме мали місце ознаки антиконкурентних дій Антимонопольний комітет порушив справу за ознаками антиконкурентних узгоджених дій на ринку скрапленого газу. Про це журналістам сказав голова Антимонопольного комітету Юрій

Призначено тимчасового керівника «Укрспирту»

Юрій Лучечко став т.в.о. директора ДП «Укрспирт» Кабінет міністрів України призначив тимчасовим виконувачем обов’язків голови державного підприємства «Укрспирт» Юрія Лучечка. Відповідне розпорядження №614-р від 6 вересня опубліковано на сайті уряду.

Дешевих польотів не буде? В Ryanair не змогли підтвердити домовленості с «Борисполем»

Представники компанії відмовилися коментувати перемовини з аеропортом Дешеві рейси ірландського лоукостера Ryanair із Борисполя під питанням. Представники компанії не змогли підтвердити домовленості з аеропортом про початок польотів цього року. У