19.06.2017 90 Views

Московський суд продовжив арешт майна Липецької фабрики Roshen

Московський суд продовжив арешт майна Липецької фабрики Roshen

Roshen очікує на рішення Мосміськсуду щодо апеляційної скарги підприємства

Басманний суд Москви продовжив арешт майна Липецької кондитерської фабрики «Рошен» до 13 вересня 2017 року. Про це повідомила Укрінформу прес-служба корпорації Roshen.

«Вартість арештованого майна багаторазово перевищує суму нібито заподіяної шкоди, про що кожен раз заявляють адвокати. Незважаючи на це, суддя Ленська сумлінно проігнорувала постанову Пленуму Верховного Суду Російської Федерації від 1 червня 2017 року №19», – зазначив генеральний директор Липецької фабрики «Рошен» Олег Казаков.

За його словами, Roshen очікує на рішення Мосміськсуду щодо апеляційної скарги підприємства.

У грудні 2016 року суд наклав арешт на майно Липецької фабрики, у рамках кримінальної справи про розкрадання з бюджету Російської Федерації на 180 млн руб. за рахунок незаконного відшкодування ПДВ.

У січні цього року керівництво фабрики в Липецьку заявило про припинення виробничої діяльності підприємства.

Новини по темі:  Uber начнет принимать наличные в России с июня 2016 года
Previous Боксер Тім Хаг помер після нокауту
Next Глава фракції "Самопомочі" оголосив голодування через "знущання над Львовом"

You might also like

«Нафтогаз» не домовився з «Газпромом»: розсудить Стокгольмський арбітраж

«Нафтогаз» провів безрезультатні переговори з «Газпромом» за контрактом на купівлю-продаж газу НАК «Нафтогаз України» і російський газовий монополіст «Газпром» отримають остаточні рішення по формулі ціни на газ вже в Стокгольмському

Сьогодні українській гривні виповнюється 21 рік

Намір запровадити власну грошову одиницю було проголошено Верховною Радою УРСР Сьогодні українській національній валюті – гривні, виповнюється 21 рік. У цей день у 1996 році Президентом України було видано Указ

Проект бюджету: На оборону і безпеку передбачено майже 165 млрд грн

16,4 млрд грн буде направлено на розвиток, купівлю і модернізацію військової техніки Проект Державного бюджету на 2018 рік передбачає зростання видатків на безпеку і оборону на рівні 164,9 млрд грн.