19.06.2017 78 Views

Гройсман лякає губернаторів відповідальністю за зайві рахунки людям

Гройсман лякає губернаторів відповідальністю за зайві рахунки людям

Гройсман застеріг від неправомірного нарахування рахунків за ЖКП

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пригрозив керівникам областей персональною відповідальністю, якщо населенню прийдуть неправомірно нараховані рахунки за житлово-комунальні послуги. Про це він заявив під час селекторної наради щодо підготовки до опалювального сезону.

«Боронь Боже, щоб хтось із Вас виставив зайві рахунки людям! Будете нести за це персональну відповідальність, наголошую на цьому, щоб хтось в областях виставив додаткові рахунки», – звернувся Гройсман до глав областей та інших керівників.

При цьому він запевнив, що все, що стосується державних зобов’язань, зокрема, боргів по субсидіях, держава профінансує, але місцева влада також має закрити питання щодо своїх зобов’язань.

Новини по темі:  ОАК представит на авиасалоне в Фарнборо продукцию только гражданского назначения
Previous Цуренко наблизилася до топ-30 рейтингу WTA
Next Геращенко анонсувала засідання РНБО щодо деокупації Донбасу

You might also like

Fiat Chrysler и Uber начали переговоры по проекту беспилотного автомобиля

Автомобильный альянс Fiat Chrysler (FCA) и служба заказа такси Uber обсуждают проект создания беспилотного автомобиля. Новини по темі:  Коболєв прогнозує проблеми «Нафтогазу» із залученням кредитів

Україна увійшла до топ-10 експортерів харчової продукції до країн Євросоюзу

Разом із зростанням харчового експорту, зростають і поставки техніки – торговий представник України Україна вже увійшла до топ-10 експортерів харчової продукції до ЄС, що робить її одним з гарантів харчової

Австрія готується прокласти широку залізничну колію до кордонів України

Майбутня магістраль буде одноколійною, її протяжність складе 400 км Федеральне міністерство транспорту, інновацій і технологій Австрії представило техніко-економічне обґрунтування будівництва залізниці від Кошице до Відня з шириною колії 1520 мм.