17.06.2017 97 Views

Українці купують нові автомобілі в шість разів рідше, ніж поляки

Українці купують нові автомобілі в шість разів рідше, ніж поляки

У травні українці купили всього 6 тис. 592 автомобіля

Українці купують нові автомобілі в 6 разів рідше, ніж поляки. Про це свідчить статистика продажів за травень. За даними Європейської асоціації автовиробників, в минулому місяці в Польщі було продано 39 тис. 716 нових авто. При цьому в порівнянні з минулим роком продажі виросли на 20,5%, пише CarDiagram.

А ось Україна при порівнянній чисельності населення подібними результатами похвалитися не може. За даними асоціації «Укравтопром», в травні українці купили всього 6 тис. 592 автомобіля — в шість разів менше, ніж поляки.

Продажі автомобілів в Україні різко почали падати з початком російської агресії в Криму і на Донбасі. З 2013 по 2015 рік автомобільний ринок країни скоротився в 4,5 рази: з 213 322 до 46 546 авто.

Як повідомлялось, сьогодні вранці в Харкові в результаті лобового зіткнення автомобіля Opel і тролейбуса загинула одна людина, ще п’ятеро отримали травми.

Previous Правозахисники звинувачують Мексику і США в порушенні прав біженців
Next Клуб української Прем'єр-ліги переїхав на «Арену Львів»

You might also like

Відсьогодні набуло чинності скасування печаток для бізнесу

Відтепер державним органам забороняється вимагати наявність печатки на документах Набув чинності закон № 1982 VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними

Кабмін схвалив проект бюджетної резолюції на три роки

Тепер резолюцію повинен ухвалити парламент Кабінет міністрів України схвалив документ про основні напрямки бюджетної політики на 2018-2020 роки (бюджетну резолюцію). Про це на засіданні уряду сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Чи треба знімати заборону на продаж сільськогосподарської землі? Опитування

Політики та експерти розходяться у думках щодо необхідності продажу землі Однією з умов оновленого Меморандуму з МВФ, за яким Україна може отримати позику в 1 млрд дол. і текст якого