17.06.2017 78 Views

Експерт пояснив, як безвізовий режим позначиться на курсі гривні

Експерт пояснив, як безвізовий режим позначиться на курсі гривні

Безвіз стане, скоріш, позитивним фактором для української валюти

Безвізовий режим не спровокує колосальне збільшення попиту на валюту. Таку думку в інтерв’ю «Главкому» висловив Єгор Перелигін, перший заступник голови правління «Альпарі-банку».

За словами Перелигіна, потік наших громадян за кордон і справді збільшився, але люди і так завжди закуповували валюту для отримання та підтвердження віз.

«Серйозно баланс безвіз не порушить, а стане, скоріш, позитивним фактором для української валюти», — резюмував експерт.

Як відомо, з початку місяця долар США в Україні суттєво подешевшав, опустившись нижче позначки 26 грн, за офіційним курсом НБУ. Ще кілька тижнів тому за нього давали 26,3 грн, а два місяці тому – 26,8. Щоправда, в останні дні американська валюта намагається відновити свої позиції, проте суттєвих змін не спостерігається. На кінець поточного тижня НБУ встановив курс гривні на рівні 26,01 грн. При цьому середньорічний курс, закладений у бюджеті на цей рік, становить 27,2 грн за долар.

Читайте матеріал «Главкома» Чому міцніє гривня і чого чекати восени

Previous Путін заявив, що росіяни не вважають Америку своїм ворогом
Next Чемпіонка світу стала учасницею небувалого конфузу

You might also like

Станцію Попаснянського водоканалу відключать від електрики через борги

На 23 травня заплановано також відключення від електроенергії Лисичанськводоканал Товариство «Луганське енергетичне об’єднання» має намір 23 травня відключити від електропостачання Західну фільтрувальну станцію (Лисичанськ) Попаснянського водоканалу, через яку постачається вода

Производитель МС-21 пообещал выпускать по 70 самолетов в год

Корпорация «Иркут», разрабатывающая новый российский ближне-среднемагистральный пассажирский самолет МС-21, планирует к 2023-му выпускать по 70 таких лайнеров ежегодно.

Путін у розпачі через спад продажів на російському ринку зброї, — Bloomberg

Після кількох років феноменального зростання експорт зброї російського виробництва опинився в стагнації «Російський президент Володимир Путін дуже пишається діями своєї армії в Сирії, — пише BloombergView. — І, крім іншого,