14.06.2017 116 Views

Білорусь відмовляється від російського рубля як резервної валюти

Білорусь відмовляється від російського рубля як резервної валюти

1 липня нацбанк Росії повністю перейде на міжнародні стандарти

Національний банк Білорусі з 1 липня перестане враховувати російський рубль у складі своїх золотовалютних резервів. Про це повідомляє «Белорусский партизан» із посиланням на повідомлення центробанку країни.

Досі Нацбанк Білорусі щомісячно публікував показники резервів, розраховані за національною методикою і показники, розраховані за методикою МВФ.

Із 1 липня регулятор повністю перейде на міжнародні стандарти.

Національні стандарти, крім російського рубля, припускали включення до складу резервів дорогоцінних каменів і металів, що не відносяться до монетарного золота.

На 1 червня резерви Білорусі, розраховані за стандартами МВФ, становили $5,2 млрд, за національними стандартами — $5,6 млрд.

Нацбанк каже, що збирається використовувати активи, що залишилися на його балансі, для «виконання відповідних зобов’язань Національного банку та уряду Республіки Білорусь», також вони можуть виступати як додаткове джерело поповнення золотовалютних резервів.

Нацбанк Білорусі є учасником торгів на валютному ринку Московської біржі.

Previous Андрій Воронін звільнений з посади головного тренера любительського клубу в Німеччині
Next Третя смерть від ботулізму: копчена риба вбила жителя Горішніх Плавнів

You might also like

Зарплата Клімкіна за травень в п’ять разів перевищила його оклад

За інтенсивність праці Клімкін отримав майже 10 тис. грн Заробітна плата міністра закордонних справ Павла Клімкіна за травень склала 50 тис. 189,07 гривні. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства

У травні подешевшав борщовий набір: ціни на овочі знизилися на 15%

Продавці на ринку знижують ціни на торічні овочі, щоб скоріше їх розпродати Ціни на овочі борщового набору – капусту, картоплю, моркву, буряк та цибулю – з початку поточного місяця знизилися

Правительство поделит «Чеченнефтехимпром» между Чечней и «Роснефтью»

Правительство нашло вариант раздела нефтегазовых активов между Чечней и «Роснефтью».