09.06.2017 107 Views

В Україні з’явиться Фонд енергоефективності

В Україні з’явиться Фонд енергоефективності

Народні депутати ухвалили закон про Фонд енергоефективності

Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект №5598 про Фонд енергоефективності. Відповідне рішення підтримали 278 народних депутатів.

Цей закон визначає правові, економічні та організаційні засади утворення та діяльності Фонду енергоефективності.

«Фонд енергоефективності утворюється з метою підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження (далі — заходи з енергоефективності), зокрема в житловому секторі, з урахуванням національного плану щодо енергетичної ефективності, зменшення викидів двоокису вуглецю з метою виконання Паризької угоди, впровадження acquis communautaire Європейського Союзу та Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності», — йдеться у законі.

Також зазначається, що річний бюджет Фонду формується за рахунок коштів Державного бюджету України та коштів, які Фонд отримує як гранти або залучає в інший спосіб з будь-яких інших джерел, не заборонених законом, з урахуванням обмежень, встановлених цим Законом. При цьому обсяг державних коштів у бюджеті Фонду має бути достатнім для досягнення мінімальних цілей у сфері енергоефективності, визначених міжнародними зобов’язаннями України. З цією метою Кабінет міністрів України може збільшити статутний капітал Фонду або надати Фонду додаткову державну підтримку з Державного бюджету України з урахуванням вимог бюджетного законодавства.

Previous Стаховський вийшов до 1/4 фіналу тенісних змагань у Великобританії
Next Вибори в Німеччині: де німецький політичний молодняк?

You might also like

Нацбанк зміцнив гривню до долара та євро

Нацбанк зміцнив офіційну гривню до долара відразу на 7 копійок Згідно з інформацією офіційного сайту Національного банку України, на 12 вересня Нацбанк встановив наступний офіційний курс гривні до світових валют:

Україна поскаржилася до СОТ на Казахстан

Україна хоче розпочати спор про обмеження Казахстаном імпорту українських труб Україна направила у Світової організації торгівлі запит про початок спору з Казахстаном щодо обмеження імпорту української трубної продукції. Про це

У Німеччині людина Курченка придбала мережу газових заправок, – Deutsche Welle

Бізнесмен Костянтин Пивоваров купив 126 газових заправок Німецька компанія Geolog Oil&Gas Trading, яка належить Костянтину Пивоварову, купила 126 газових заправок у Німеччині. Управляє Geolog Oil&Gas Trading віденський податковий консультант Крістоф