07.06.2017 62 Views

Курортний сезон у розпалі: дозвіл від СЕС мають лише 52 пляжі на весь окупований Крим

Курортний сезон у розпалі: дозвіл від СЕС мають лише 52 пляжі на весь окупований Крим

Проблема полягає не лише у незадовільному стані переважної більшості пляжів, а й у досить неспішному процесі перевірки

Наразі на території окупованого Криму лише 52 пляжам видано експертні висновки про відповідність санітарним правилам. Про це повідомляє прес-служба так званого мінкурортів Республіки Крим, пише місцеве видання ForPost.

У відомстві стверджують, що «господарюючими суб’єктами завершується робота з підготовки 446 пляжів до відкриття», однак вони не мають офіційних дозволів санстанції на роботу.

Варто зазначити, що проблема полягає не лише у незадовільному стані переважної більшості пляжів, а й у досить неспішному процесі перевірки. Станом на 30 травня перевірено лише 248 об’єктів. Як відомо, курортний сезон у Криму зазвичай стартує на початку травня.

Як повідомлялось, у значної частини жителів Криму, які раніше підтримували російську окупацію півострова, зріє невдоволення, розповів народний депутат, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. За словами політика, люди, які колись обрали Крим як комфортне місце для поселення і підтримували окупацію півострова, нині менш оптимістично оцінюють захоплення Криму Росією.

Так, 31 травня працівники Керченського металургійного заводу в окупованому Криму вийшли на акцію протесту. Вимагають роботу і виплатити зарплату.

Дивіться також фоторепортаж «Главкома» «Вже четвертий рік мертвий сезон. Нові фото порожніх кримських пляжів»

Previous Катар заплатив терористам $1 мільярд за викрадених членів королівської сім'ї
Next Концерт гурту Depeche Mode у Києві зірвав плани «Динамо»

You might also like

МВФ до 7 квітня не розглядатиме питання траншу для України

Фото GettyImages/fotobank.ua Наразі в Україні працює технічна місія Міжнародного валютного фонду Рада директорів Міжнародного валютного фонду не внесла питання кредитування України до порядку денного засідань, який розписано до 7 квітня

Естонія пропонує Єврокомісії оштрафувати «Газпром»

У «Газпрому» в Естонії досі монопольне становище Уряд Естонії на засіданні в четвер ухвалив рішення запропонувати Європейській комісії оштрафувати ПАТ «Газпром» за зловживання монопольним становищем на газовому ринку. «З огляду

«АвтоВАЗ» снизил стоимость техобслуживания у официальных дилеров

Волжский автозавод объявил максимальные рекомендованные цены на регламентное обслуживание (ТО) автомобилей у официальных дилеров.