06.06.2017 88 Views

Численні відрядження та інтенсивна робота. Стало відомо, скільки міністр фінансів отримав за травень

Численні відрядження та інтенсивна робота. Стало відомо, скільки міністр фінансів отримав за травень

Заробітна плата міністра фінансів Олександра Данилюка за травень становила 40 тис. 694,85 гривні. Про це йдеться у відповіді Міністерства фінансів на запит «Українських Новин».

Сума коштів, нарахована Данилюку в травні, становила 40 тис. 694,85 гривні, з них посадовий оклад за фактично відпрацьований час — 8 тис. 800 гривень, надбавка за вислугу років – 1 тис. 848 гривень, надбавка за інтенсивність праці — 8 тис. 800 гривень, відпускні — 4 тис. 902,13 гривні, оплата за дні відрядження — 16 тис. 344,72 гривні.

Зарплата Данилюка за грудень 2016 року становила 110,2 тис. гривень, за січень — 47,9 тис. гривень, за лютий — 65,8 тис. гривень, за березень — 54,1 тис. гривень, за квітень — 43 тис. гривень.

Як повідомлялось, заробітна плата міністра оборони Степана Полторака за травень склала 46 тис. 560 гривень.

Previous У Саудівській Аравії на світлині у каталозі жінку перетворили на м'яч через Рамадан
Next Едді Херн: Гроші за реванш із Джошуа настільки величезні, що Кличко точно не відмовиться

You might also like

Пенсійна реформа розширить перелік пільг при виході на пенсію – Гройсман

Гройсман повідомив, що осучаснення пенсій відбуватиметься автоматично Ухвалення пенсійної реформи дозволить розширити перелік робіт та професій з правом пільгового виходу на пенсію, збільшити пенсійні виплати на понад 1 тис. грн і

Рабінович: Які такі покровителі стоять за Гонтаревою, що її ніхто не може зачепити?

Рабінович знову звертається до силових структур і НАБУ з вимогою розібратися з верхівкою правління Національного банку Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева відповість за знищення банківського і економічного секторів країни.

В уряді вважають обгрунтованою мінімальну зарплату у 4 тисячі гривень

Розенко заявив, що попереднє підвищення мінімальної заробітної плати призвело до суттєвої легалізації зарплат В уряді почалися дискусії довкола підвищення рівня мінімальної заробітної плати. Про це в ефірі «Українського радіо» повідомив