06.06.2017 79 Views

Кутовий перед відставкою отримав 14 тисяч гривень зарплати

Кутовий перед відставкою отримав 14 тисяч гривень зарплати

Матеріальну допомогу у травні міністр агрополітики не одержував

Заробітна плата міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового за травень становила 14 тис. 331 гривню. Про це сказано у відповіді Міністерства аграрної політики та продовольства на запит «Українських новин». 

Відповідно до відповіді, матеріальну допомогу в травні міністр не одержував.

Зарплата Кутового за грудень 2016 року становила 39,6 тис. гривень, за січень – 14,2 тис. гривень, за лютий – 20,8 тис. гривень, за березень – 10,3 тис. гривень, за квітень – 24,9 тис. гривень.

Як повідомлялося, 23 травня Кутовий заявив, що йде у відставку. Він серед іншого зазначив, що має достатньо знань, енергії та сили зробити для України ще більше: «Найближчим часом планую зосередитись на питаннях залучення інвестицій в економіку України».

Previous Instagram соковитої футбольної фанатки та апокаліптична реклама Apple. Тренди Мережі
Next Семиразова чемпіонка Європи Юлія Прокопчук завершила кар'єру

You might also like

Приватбанк зменшить ставки по депозитах вже у травні

Наприкінці квітня вкладники ще можуть розмістити гроші за «старими» ставками З початку травня на ринку депозитів фізичних осіб триває зниження базових ставок по вкладах як у валюті, так і в

В Україну зайде найбільший у світі віртуальний мобільний оператор

Минулого тижня в Національній комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації, відбулася зустріч з представниками LycaMobile Найбільший у світі віртуальний оператор мобільного зв’язку (Mobile Virtual Network Operator, MVNO)

В рамках ПМЭФ-2016 состоится конференция малого и среднего предпринимательства

В Санкт-Петербурге 15 июня состоится второй Российский форум малого и среднего предпринимательства «Большой спрос на малый бизнес».