02.06.2017 106 Views

«Яндекс» закриває свої офіси в Україні

«Яндекс» закриває свої офіси в Україні

Співробітникам запропонують родовжити роботу в інших офісах «Яндекса» в різних країнах

Компанія «Яндекс» припиняє роботу своїх українських підрозділів, співробітникам пропонують переїжджати в Росію. Про це повідомляє одеське видання «Таймер» з посиланням на джерела в компанії.

За їхніми словами, керівництво компанії вже продумує, як офіційно оформити звільнення працівників: за скороченням штатів або у зв’язку з ліквідацією підприємства. Охочим пропонують переїхати в Росію, де компанія забезпечить їх роботою в місцевих підрозділах.

Офіційно оголосити про закриття в компанії планують вже в перших числах червня.

Директор зі зв’язків з громадськістю «Яндекса» Очир Манджиков підтвердив vc.ru, що найближчим часом українські офіси компанії будуть закриті. Кількість співробітників місцевого підрозділу він не назвав, сказавши лише, що їм запропонують роботу в офісах компанії в інших країнах.

«Компанія «Яндекс.Україна» включена до списку санкцій і фактично не може вести діяльність на території України. Зокрема, всі рахунки компанії заблоковані, і ми не можемо платити зарплату співробітникам. Тому ми прийняли рішення закрити офіси в Києві та Одесі, нашій команді запропонуємо продовжити роботу в інших офісах «Яндекса» в різних країнах», — сказав Манджиков.

Нагадаємо, Служба безпеки України під час обшуків задокументувала, що компанія «Яндекс» передавала особисті дані українців до Росії, зокрема дані співробітників правоохоронних органів та військових ЗСУ.

Раніше, співробітники Служби безпеки України під час обшуків в офісах російської компанії «Яндекс», які проходили в Києві та Одесі, вилучили серверне обладнання та документацію, та направлять їх на експертизу.

Також повідомлялося, що український підрозділ Mail.Ru буде закрито, а його працівникам запропонують продовжити роботу в російських офісах компанії.

Previous Визначились потенційні суперники «Динамо» у кваліфікаційному раунді ЛЧ
Next Європа повинна втручатися в міжнародні справи - Меркель

You might also like

Райдужні прогнози уряду: за 2,5 року ВВП зросте на 11%

Інфляція зменшиться до 5% до 2020 року Кабінет міністрів України прогнозує, що до 2020 року ВВП зросте більш ніж на 11%, а інфляція зменшиться до 5%. Про це на засіданні

Турчинов у квітні заробив менше, ніж його заступники

Зарплата секретаря РНБО за квітень становила 46,7 тис. гривень Заробітна плата секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова за квітень становила 46 тис. 705 гривень, а його заступників –

В России выросли продажи китайских автомобилей

За пять месяцев 2016 года на отечественном авторынке было реализовано 13,3 тысячи машин китайских брендов, что на 9 процентов выше показателя годичной давности.