01.06.2017 52 Views

Без премій і надбавок: за травень Стець отримав тільки оклад

Без премій і надбавок: за травень Стець отримав тільки оклад

Всю зарплату міністра за минулий місяць склав лише посадовий оклад

Заробітна плата міністра інформаційної політики Юрія Стеця за травень склала 11 160,98 гривень. Про це йдеться у відповіді Міністерства інформаційної політики на запит «Українських Новин».

Згідно з документом, всю зарплату Стеця склав посадовий оклад. Інші доплати, премії, надбавки, матеріальна допомога міністру в травні не нараховувалися та не виплачувалися.

Зарплата Стеця за грудень 2016 року склала 16 тис. гривень, за січень — 12,4 тис. гривень, за лютий — 14,5 тис. гривень, за березень і квітень — по 16 тис. гривень.

Як повідомлялось, міністр інформаційної політики Юрій Стець вчора, 31 травня, написав заяву про відставку. За даними ЗМІ, нині він перебуває в лікарні.

Previous Офіційно. Ребров залишив посаду головного тренера київського «Динамо»
Next Президент Молдови обурився через рішення вигнати з країни російських дипломатів

You might also like

Ткачев констатировал ненужность мяса европейского производства

Россия не нуждается в мясе европейского производства, потому что научилась за последние годы производить у себя более дешевое, и при этом по качеству оно не хуже.

Тарифи на воду зросли для споживачів 24 водоканалів України

Рівень подорожчання коливається від 7% до 28% З 12 травня тарифи на холодне водопостачання зросли для споживачів 24 водоканалів України. Про це повідомляє громадська організація «Нова комунальна Україна». Відповідне рішення НКРЕКП ухвалила

Норвегія надасть Україні $25 мільйонів допомоги

Міністр закордонних справ Норвегії підтвердив незмінність позиції Норвегії щодо продовження санкцій проти РФ Норвегія продовжить надання Україні фінансової та технічної допомоги. Про це йшлося на зустрічі віце-прем’єр-міністра з питань європейської