26.05.2017 87 Views

Суд відмовився розглядати позов про кінотеатр, який Дубневичі перетворюють на ресторан

Суд відмовився розглядати позов про кінотеатр, який Дубневичі перетворюють на ресторан

У позові до суду прокуратура вказала, що покупець порушив умови угоди

Господарський суд Львівської області відхилив позов прокуратури про розірвання договору між Управлінням комунальної власності Львівської міськради та ТОВ «Круаель» про продаж будівлі колишнього кінотеатру «Дружба». Про це повідомляють «Наші гроші. Львів».

У березні прокуратура звернулася до суду з позовом про розірвання договору між управлінням міськради та «Круаель» про купівлю-продаж колишнього кінотеатру у львівському Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

В позові прокуратура вказала, що покупець порушив умови угоди. Цей документ передбачав, що фірма протягом двох років після придбання приміщення проведе реконструкцію під «об’єкт для організації дозвілля, культурних і мистецьких заходів». Окрім того, що реконструкцію не було здійснено вчасно, порушено також умови її використання – наразі приміщення колишнього кінотеатру реконструюють під ресторан.

Представники «Круаель» у суді заявили, що жодні економічні інтереси громади Львова не порушено, оскільки фірма заплатила за об’єкт всю передбачену договором суму – 215 тис. грн ($42 тис. станом на 2000 рік).

Суддя вказав, що станом на момент висунення позову кінотеатр перебуває в процесі реконструкції, відтак є передчасним встановлення його майбутнього призначення. Також суд заявив, що не вважає декларацію про початок будівельних робіт «документом, який визначає правовий статус будівлі».

Суд погодився з доказами юристів «Круаель» про те, що вимога прокуратури про розірвання договору купівлі-продажу є безпідставною та необґрунтованою, так само як і вимога про повернення майна у власність громади міста.

На момент укладання угоди «Круаель» контролювала родина екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Зубика. На початку 2016 року засновниками фірми були діти народного депутата від БПП Богдана Дубневича – Павло Дубневич, Надія Гичка та Богдана Колодій. Саме після зміни власників підприємства в управлінні архітектури Львівської міськради було зареєстроване звернення «Круаель» про отримання містобудівних умов та обмеження для реконструкції з розширенням кінотеатру «Дружба» під заклад ресторанного господарства.

Previous Тайсон продовжив контракт з «Шахтарем»
Next На Одещині повстали проти забудовників, які "віджимають" пляжі

You might also like

Штаб блокади вітає збільшення видобутку вугілля на шахтах ДТЕК

Компанія ДТЕК почала переобладнання своїх енергетичних блоків на газову групу вугілля Штаб блокади торгівлі з окупантами вітає збільшення видобутку вугілля на шахтах ДТЕК на контрольованій території, а також переобладнання енергоблоків

Земельна реформа: питання має бути узгоджене до червня, — ЗМІ

У Кабміні є певна робоча група, яка створює проект земельної реформи, а в Раді зареєстровані два законопроекти Питання проведення в Україні земельної реформи, яка передбачає запуск в Україні ринку землі,

Порошенко повідомив про заплановану відправку на передову танків Т-80

За словами президента, бойові машини надійдуть Високомобільним десантним військам Президент Петро Порошенко повідомив про заплановану відправку на передову танків Т-80. Про це він написав у Facebook. «Чергова партія красенів-танків Т-80