20.05.2017 91 Views

Путін подарував колишній дружині мільйонний бізнес – Reuters

Путін подарував колишній дружині мільйонний бізнес – Reuters

Людмила Путіна отримує величезний дохід від здачі в оренду офісів в історичній будівлі – ЗМІ

Колишня дружина президента РФ Володимира Путіна брала участь у створенні фонду, який володіє історичною нерухомістю в Москві. Нині вона підтримує роботу цього фонду, який отримує мільйони доларів від орендарів, ідеться в розслідуванні Reuters.

Будівлю, про яку йдеться, було реконструйовано за сприяння соратників Путіна. Дохід від оренди отримує приватна компанія. Вона належить Людмилі Шкребнєвій – жінці, чиє ім’я збігається з дівочим прізвищем екс-дружини глави РФ.

Йдеться про будинок Волконських на Водзвиженці. Зараз він належить Центру міжособистісних комунікацій.

Зазначається, що фонд ЦМК було створено в 2002 році. У вересні 2006 року «Российская газета» назвала Людмилу Путіну «попечителем» організації. Центр міжособистісних комунікацій має офіс у будинку Волконських, проте більшу частину будівлі здано орендарям, серед яких – два великих банки: VTB і Сбербанк. Кошти за оренду приміщень виплачуються компанії «Меридіан». Вона, у свою чергу, належить «Інтерсервісу», що з 2014 року повністю належить з 2014 року жінці на ім’я Людмила Олександрівна Шкребнєва.

Reuters не встановило сукупний дохід, який отримує «Меридіан» від оренди приміщень, однак констатує, що виручка компанії за 2015 рік становила 225 мільйонів рублів.

Previous Мазур вийшла в фінал вправ з м'ячем на чемпіонаті Європи-2017 з художньої гімнастики
Next Інтернет Асоціація побачила у блокуванні російських сайтів спробу введення політичної цензури в Україні

You might also like

ЗМІ: ліквідатор банку «Михайлівський» задекларував майже 2 млн гривень та придбав квартиру в Одесі

За підписом Ірклієнко тисячі банківських договорів вкладників «Михайлівського» були визнані нікчемними. Майже рік останні намагаються повернути свої кошти через суд Ліквідатор банку «Михайлівський» Юрій Ірклієнко минулого року придбав квартиру в

В уряді пояснили, як даватимуть субсидію на індивідуальне опалення

Раніше для родини, яка має індивідуальне газове опалення, опалювальний період починався з 1 жовтня і завершувався 30 квітня Субсидія на індивідуальне опалення призначатиметься з 15 жовтня до 15 квітня, а

Нацбанк опустив гривню до долара

Нацбанк зміцнив офіційну гривню до євро, але опустив до долара Згідно з інформацією офіційного сайту Національного банку України, на 31 серпня Нацбанк встановив наступний офіційний курс гривні до світових валют: