19.05.2017 69 Views

Рабінович: Якщо заборонити офшори, буде менше мільярдерів, але більше людей, які нормально живуть

Рабінович: Якщо заборонити офшори, буде менше мільярдерів, але більше людей, які нормально живуть

Рабінович вважає, що потрібно на законодавчому рівні заборонити працювати з офшорами

В Україні слід заборонити роботу з офшорними компаніями на законодавчому рівні. Таку думку в ефірі програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» висловив народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Все дуже просто. Для того, щоб закінчити корупцію в нашій країні, потрібні 10 послідовних кроків. Ми знаємо, що все йде в офшори, всі працюють через прокладки-офшори. Не треба створювати ніяких НАБУ, є просте рішення: на території держави Україна забороняється всім державним підприємствам працювати з будь-якими формами офшорних компаній. Чому вони цього не ухвалюють? В одну хвилину закінчать всі», — заявив парламентарій.

Рабінович висловив свою думку щодо бездіяльності уряду. «Вони всі сидять за цими офшорами. Тому одна з принципових позицій економічної кампанії політичної партії «За життя»: офшори в країні заборонені взагалі як форма власності. Я розумію, що це боляче, образливо, що буде менше мільярдерів. Зате буде більше людей, які нормально живуть», — резюмував народний депутат.

Previous Українець Плевако виграв третій бій на професійному рингу
Next Від Криму до Закарпаття: вгадай регіон України за вишивкою

You might also like

Домодедово начало выплаты компенсаций пострадавшим от теракта в 2011 году

Аэропорт Домодедово начал выплачивать компенсации пострадавшим в результате теракта в 2011 году.

Тарифи на воду зросли для споживачів 24 водоканалів України

Рівень подорожчання коливається від 7% до 28% З 12 травня тарифи на холодне водопостачання зросли для споживачів 24 водоканалів України. Про це повідомляє громадська організація «Нова комунальна Україна». Відповідне рішення НКРЕКП ухвалила

Кабмін орендував на три місяці два електромобілі за 148 тис. грн

Оціночна вартість орендованого електромобіля Nissan LEAF 2013 року випуску становить 236,8 тис. грн Автомобільне підприємство господарсько-фінансового департаменту секретаріату Кабінету міністрів орендувало на три місяці два електромобілі Nissan LEAF за 148