19.05.2017 96 Views

Рабінович: Якщо заборонити офшори, буде менше мільярдерів, але більше людей, які нормально живуть

Рабінович: Якщо заборонити офшори, буде менше мільярдерів, але більше людей, які нормально живуть

Рабінович вважає, що потрібно на законодавчому рівні заборонити працювати з офшорами

В Україні слід заборонити роботу з офшорними компаніями на законодавчому рівні. Таку думку в ефірі програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» висловив народний депутат, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Все дуже просто. Для того, щоб закінчити корупцію в нашій країні, потрібні 10 послідовних кроків. Ми знаємо, що все йде в офшори, всі працюють через прокладки-офшори. Не треба створювати ніяких НАБУ, є просте рішення: на території держави Україна забороняється всім державним підприємствам працювати з будь-якими формами офшорних компаній. Чому вони цього не ухвалюють? В одну хвилину закінчать всі», – заявив парламентарій.

Рабінович висловив свою думку щодо бездіяльності уряду. «Вони всі сидять за цими офшорами. Тому одна з принципових позицій економічної кампанії політичної партії «За життя»: офшори в країні заборонені взагалі як форма власності. Я розумію, що це боляче, образливо, що буде менше мільярдерів. Зате буде більше людей, які нормально живуть», – резюмував народний депутат.

Новини по темі:  Названо строки подання четвертого позову України до СОТ проти Росії
Previous Українець Плевако виграв третій бій на професійному рингу
Next Від Криму до Закарпаття: вгадай регіон України за вишивкою

You might also like

В Україні з’явились перші криптомати

Вже отримані заявки на більш ніж 150 крипто-терміналів по всій Україні У столиці  України почали встановлювати термінали для купівлі криптовалюти. Про це повідомляє KUNA Bitcoin Agency на своїй сторінці у Facebook.

Спрос на Lada Largus вдвое превысил объем выпуска машины

Спрос на универсал Lada Largus в два раза превысил объем выпуска модели. Новини по темі:  Названо строки подання четвертого позову України до СОТ проти Росії

Акции «Вертолетов России» продадут РФПИ и ближневосточным фондам

Госкорпорация «Ростех» подпишет на Петербургском международном экономическом форуме (ПМЭФ) соглашение о продаже пакета акций холдинга «Вертолеты России», сообщил «Ленте. Новини по темі:  Луценко копає під Коломойського: прокурори добралися до аудиторського