19.05.2017 23 Views

Осучаснення пенсій можливе з жовтня. У Гройсмана заявили, що МВФ не проти

Осучаснення пенсій можливе з жовтня. У Гройсмана заявили, що МВФ не проти

МВФ знає про те, що Кабмін здійснюватимемо осучаснення пенсій, заявив Рева

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявляє, що Міжнародний валютний фонд не заперечує проти ініціативи Кабінету міністрів України про осучаснення пенсій з жовтня. Про це він сказав сьогодні журналістам після засідання уряду.

«МВФ знає про те, що ми здійснюватимемо осучаснення пенсій. Жодних заперечень щодо осучаснення пенсій вони (МВФ. – Ред.) не висловлювали, не висловлюють і, я сподіваюся, не висловлюватимуть», — сказав міністр.

Рева зазначив, що питання осучаснення пенсій є внутрішнім питанням України. «Осучаснення пенсій — це наша відповідальність уряду і питати кого-небудь, проводити осучаснення чи ні, ми не будемо», — додав міністр.

За його словами, законопроект вже передано до Національної ради реформ і він розраховує, що засідання для його розгляду відбудеться наступного тижня.

Рева вважає, що до Верховної Ради законопроект може бути внесений у червні.

Новини по темі:  Компанія 1С під санкціями: виклики та перспективи для бізнесу і бухгалтерів
Previous Чемпіонат світу з хокею за участю збірної України прийматиме Литва
Next У Новомосковську маршрутка з пасажирами влетіла у вантажівку, постраждали 18 осіб

Похожие новости

Суд признал банкротом сеть ресторанов «Япоша»

Арбитражный суд Москвы по заявлению банка «Траст» признал банкротом компанию «Япошка-Сити», управляющую сетью ресторанов «Япоша». Новини по темі:  Україна оскаржить рішення суду Лондона щодо розгляду справи про «борг Януковича»

KFC откроет в России 100 новых ресторанов в 2016 году

Американская корпорация Yum! Новини по темі:  Декларація Кононенка: шкіряне пальто з норкою, шість годинників і домашній кінотеатр

Україна отримала від ЄС гроші на реформу державного управління

У Європі відзначають політичну волю уряду до змін у сфері державного управління Європейський Союз прийняв рішення про виплату першого фіксованого траншу бюджетної підтримки в рамках програми ЄС «Підтримка комплексної реформи