19.05.2017 100 Views

Осучаснення пенсій можливе з жовтня. У Гройсмана заявили, що МВФ не проти

Осучаснення пенсій можливе з жовтня. У Гройсмана заявили, що МВФ не проти

МВФ знає про те, що Кабмін здійснюватимемо осучаснення пенсій, заявив Рева

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявляє, що Міжнародний валютний фонд не заперечує проти ініціативи Кабінету міністрів України про осучаснення пенсій з жовтня. Про це він сказав сьогодні журналістам після засідання уряду.

«МВФ знає про те, що ми здійснюватимемо осучаснення пенсій. Жодних заперечень щодо осучаснення пенсій вони (МВФ. – Ред.) не висловлювали, не висловлюють і, я сподіваюся, не висловлюватимуть», — сказав міністр.

Рева зазначив, що питання осучаснення пенсій є внутрішнім питанням України. «Осучаснення пенсій — це наша відповідальність уряду і питати кого-небудь, проводити осучаснення чи ні, ми не будемо», — додав міністр.

За його словами, законопроект вже передано до Національної ради реформ і він розраховує, що засідання для його розгляду відбудеться наступного тижня.

Рева вважає, що до Верховної Ради законопроект може бути внесений у червні.

Previous Чемпіонат світу з хокею за участю збірної України прийматиме Литва
Next У Новомосковську маршрутка з пасажирами влетіла у вантажівку, постраждали 18 осіб

You might also like

В Татарстане испытали беспилотный трактор

Российская компания Cognitive Technologies разработала и испытала на полях Татарстана прототип беспилотного трактора, сообщает ТАСС.

Експерт побачив запуск реального ринку вугілля в Україні

Якщо Україна вийшла на світовий ринок вугілля і стає учасником імпортних операцій, то це означає, що ринок вугілля в Україні вже працює Підвищення ціни вугілля державних вуглевидобувних підприємств з 2000

Ткачев констатировал ненужность мяса европейского производства

Россия не нуждается в мясе европейского производства, потому что научилась за последние годы производить у себя более дешевое, и при этом по качеству оно не хуже.