19.05.2017 79 Views

Профільні асоціації: монополіст Фірташ заборгував аграріям 1,7 млрд. гривень

Профільні асоціації: монополіст Фірташ заборгував аграріям 1,7 млрд. гривень

Як зазначається, «на сьогодні монополіст заборгував аграріям 1,7 млрд грн за добрива, що були сплачені, але так і не були поставлені і навіть не були вироблені»

Найбільші аграрні асоціації України заявили, що група компаній Дмитра Фірташа – Ostchem, яка перебуває у заставі «Газпромбанку», нині «де факто належить росіянам» через передбанкрутний стан.

Так, згідно із заявою аграріїв, «вітчизняний монополіст заборгував аграріям 1,7 млрд. грн. за добрива, що були сплачені, але які так не були поставлені, більш того, навіть не були вироблені. При цьому компанія Дмитра Фірташа не пояснює, куди поділися отримані кошти. Інакшими словами, Ostchem вкрав ці гроші у аграріїв, а тепер намагається завищити ціни українського ринку на 40-50% і, вчергове таким чином пограбувавши аграріїв, розрахуватися з тими з них, кого було вкрадено згадані вище 1,7 млрд. грн.», — йдеться у інформаційному повідомлення аграріїв.

Згідно консолідованої проміжної фінансової звітності ПАТ «Газпром» за 9 місяців 2016 р, в грудні 2014 року Група «Газпром» видала АТ «Газпромбанк» (дочірній структурі «Газпрому») поруку, яка станом на 30 вересня 2016 р. становила 843 млн. доларів США, щодо боргів «Остхем Холдинг Лімітед» під забезпечення кредиту, залученого з метою забезпечення операційної діяльності.

В березні ц.р. ЗМІ повідомили, що Газпромбанк може скоротити резерв для поручительства за кредитом, наданим компанії Ostchem Holding Limited українського бізнесмена Дмитра Фірташа. Як повідомили російські ЗМІ. порука передана третій стороні, яка є структурою самого Газпромбанку.

Previous Бондаренко пробилася у чвертьфінал парного тенісного турніру в Римі
Next Апеляційний суд залишив на волі фігуранта справи Мартиненка Перелому

You might also like

ООН рекомендує Києву спростити порядок виплати пенсій для жителів окупованих територій

Понад 400 тисяч українських громадян позбавлено пенсій, підрахували у Моніторинговій місії ООН Cоціально-економічна криза на сході України поглибилась й одна з причин цього — складна процедура перевірки і реєстрації внутрішньо переміщених

Нацбанк вперше установив вимоги до кредитних посередників банків

Національний банк вестиме перелік кредитних посередників банків Національний банк установив вимоги до діяльності кредитних посередників у сфері споживчого кредитування відповідно до Закону України «Про споживче кредитування». Про це повідомляє прес-служба Нацбанку. Відповідно до

На всі суди з РФ Україна вже витратила понад $10 млн — ЗМІ

У бюджеті України на 2017 рік передбачено 152,2 млн грн на юридичний супровід вирішення спорів з РФ, пов’язаних з порушенням її зобов’язань за міжнародними договорами України Міністерство закордонних справ України