19.05.2017 33 Views

Рада ратифікувала угоду про економічне співробітництво з Хорватією

Рада ратифікувала угоду про економічне співробітництво з Хорватією

Сторони погоджуються створити спільну комісію з питань економічного співробітництва

Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому законопроект №0138 «Про ратифікацію Угоди між урядом України і урядом Республіки Хорватія про економічне співробітництво».

За документ проголосував 231 парламентарій.

Відповідну угоду було підписано 27 березня 2013 року. Документ спрямований на розвиток партнерських взаємовигідних відносин між Україною і Республікою Хорватія в економічній сфері, створення сприятливих умов для здійснення торгівлі між суб’єктами господарської діяльності двох країн шляхом налагодження контактів між діловими колами, сприяння участі у виставках, ярмарках, організації ділових заходів, семінарів, симпозіумів і конференцій.

Угодою сторони погоджуються створити спільну комісію з питань економічного співробітництва. Реалізація запропонованого закону не потребує додаткових витрат з державного бюджету України.

При цьому фінансування діяльності спільної комісії з питань економічного співробітництва буде здійснюватися за рахунок коштів, визначених бюджетною програмою «Забезпечення двостороннього співробітництва України з іноземними державами та міжнародними організаціями, інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках»

Як повідомляв «Главком», сьогодні Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому закон №4928 про спрощення механізму стягнення аліментів.

Новини по темі:  Гройсман порадиться з Радою, як краще витратити «кошти Януковича»
Previous «Динамо» буде сіяним у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів
Next Кривавий слід: з'явилися нові докази у справі про зникнення пенсіонерів на Донбасі

Похожие новости

Депутати підвищили мінімальну суму аліментів на дитину

Дітям до 6 років будуть виплачувати 713 грн; дітям з 6 до 18 років — щонайменше 889 грн Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому закон №4928 про

Гройсман пояснив, як підвищення пенсій вплине на надання субсидій

Гройсман пообіцяв в жовтні підняти пенсію для 5,6 мільйона пенсіонерів Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що майбутнє підвищення пенсій не вплине на надання субсидій за житлово-комунальні послуги та придбання палива. Про

KFC откроет в России 100 новых ресторанов в 2016 году

Американская корпорация Yum! Новини по темі:  «Гроші Януковича» вже на рахунках Держказначейства