19.05.2017 90 Views

Рада ратифікувала угоду про економічне співробітництво з Хорватією

Рада ратифікувала угоду про економічне співробітництво з Хорватією

Сторони погоджуються створити спільну комісію з питань економічного співробітництва

Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому законопроект №0138 «Про ратифікацію Угоди між урядом України і урядом Республіки Хорватія про економічне співробітництво».

За документ проголосував 231 парламентарій.

Відповідну угоду було підписано 27 березня 2013 року. Документ спрямований на розвиток партнерських взаємовигідних відносин між Україною і Республікою Хорватія в економічній сфері, створення сприятливих умов для здійснення торгівлі між суб’єктами господарської діяльності двох країн шляхом налагодження контактів між діловими колами, сприяння участі у виставках, ярмарках, організації ділових заходів, семінарів, симпозіумів і конференцій.

Угодою сторони погоджуються створити спільну комісію з питань економічного співробітництва. Реалізація запропонованого закону не потребує додаткових витрат з державного бюджету України.

При цьому фінансування діяльності спільної комісії з питань економічного співробітництва буде здійснюватися за рахунок коштів, визначених бюджетною програмою «Забезпечення двостороннього співробітництва України з іноземними державами та міжнародними організаціями, інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках»

Як повідомляв «Главком», сьогодні Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому закон №4928 про спрощення механізму стягнення аліментів.

Previous «Динамо» буде сіяним у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів
Next Кривавий слід: з'явилися нові докази у справі про зникнення пенсіонерів на Донбасі

You might also like

Економіст побачив проблему у зміцненні гривні

Перелигін прогнозує, що надалі гривня буде девальвувати і на кінець року курс становитиме 30 грн/$ Перший заступник голови правління «Альпарі-банку» Єгор Перелигін не вважає зміцнення гривні, яке спостерігається з початку

Китайская CNPC заявила о готовности управлять «Роснефтью»

Председатель совета директоров Китайской национальной нефтегазовой корпорации (CNPC) Ван Илинь подтвердил намерение своей компании участвовать в приватизации «Роснефти» и заявил о заинтересованности в управлении российской госкомпанией.

Мінекономіки просить Світовий банк оцінити прогрес України у легкості ведення бізнесу

Заступник міністра Максим Нефьодов вже провів зустріч з командою експертів, які відповідають за підготовку звіту Doing Business Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) направило директору Світового банку у справах