19.05.2017 63 Views

Рада ратифікувала угоду про економічне співробітництво з Хорватією

Рада ратифікувала угоду про економічне співробітництво з Хорватією

Сторони погоджуються створити спільну комісію з питань економічного співробітництва

Верховна Рада України підтримала за основу і в цілому законопроект №0138 «Про ратифікацію Угоди між урядом України і урядом Республіки Хорватія про економічне співробітництво».

За документ проголосував 231 парламентарій.

Відповідну угоду було підписано 27 березня 2013 року. Документ спрямований на розвиток партнерських взаємовигідних відносин між Україною і Республікою Хорватія в економічній сфері, створення сприятливих умов для здійснення торгівлі між суб’єктами господарської діяльності двох країн шляхом налагодження контактів між діловими колами, сприяння участі у виставках, ярмарках, організації ділових заходів, семінарів, симпозіумів і конференцій.

Угодою сторони погоджуються створити спільну комісію з питань економічного співробітництва. Реалізація запропонованого закону не потребує додаткових витрат з державного бюджету України.

При цьому фінансування діяльності спільної комісії з питань економічного співробітництва буде здійснюватися за рахунок коштів, визначених бюджетною програмою «Забезпечення двостороннього співробітництва України з іноземними державами та міжнародними організаціями, інформаційне та організаційне забезпечення участі України у міжнародних форумах, конференціях, виставках»

Як повідомляв «Главком», сьогодні Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому закон №4928 про спрощення механізму стягнення аліментів.

Новини по темі:  В РЖД рассказали о желании инвестировать в порты
Previous «Динамо» буде сіяним у 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів
Next Кривавий слід: з'явилися нові докази у справі про зникнення пенсіонерів на Донбасі

Похожие новости

В рамках ПМЭФ-2016 обсудят проблемы Арктики

В рамках Петербургского международного экономического форума (ПМЭФ-2016) в выставочном центре «Экспофорум» 18 июня состоится конференция по экономическому развитию Арктики. Новини по темі:  Україна виступає за перегляд тарифів у СОТ

Делегация Минпромторга прибыла в Узбекистан

Российская делегация во главе с заместителем министра промышленности и торговли Виктором Евтуховым прибыла с официальным визитом в Узбекистан. Новини по темі:  Російська залізниця виводить свої вагони з України через санкції

У Приватбанку попередили про збої в роботі терміналів і банкоматів

Як повідомила прес-служба банку, в зв’язку з проведенням поточних регламентних робіт можливі технічні збої Приватбанк попередив клієнтів про проведення регламентних робіт технічних систем банку. Про це повідомляє прес-служба Приватбанку. «Приватбанк попередив