19.05.2017 115 Views

«Укравтодор»: останні 10 років будівництво доріг майже відсутнє

«Укравтодор»: останні 10 років будівництво доріг майже відсутнє

У «Укравтодорі» хочуть забезпечити ваговий контроль на дорогах

В Україні, у зв’язку з відсутністю належного фінансування, останні 10 років будівництво доріг майже відсутнє. Про це повідомили в «Укравтодорі», передає УНН.

«Переважна більшість доріг має асфальтобетонне покриття. У зв’язку з недофінансуванням останні десять років будівництво доріг було майже відсутнє, а техніка і технології розраховані на ремонт і експлуатацію доріг з асфальтобетонним покриттям. За останні три роки технологія не оновлювалася», – заявили у службі.

Також в «Укравтодорі» додали, що на сьогоднішній день важливо забезпечити ваговий контроль на дорогах.

«Ми підтримуємо всі сучасні технології і плануємо найближчим часом приділити більше уваги питанню будівництва доріг, що в свою чергу буде сприяти розвитку і появі на ринку компаній, які можуть якісно будувати та експлуатувати бетонні дороги.

Бетонні дороги не панацея. Ми повинні забезпечити ваговий контроль. Будь-яка дорога (асфальтобетонна чи бетонна) не розрахована на такі навантаження. Укравтодор відкритий до співпраці із компаніями зі всього світу задля забезпечення найвищої якості ремонту та будівництва доріг», – пояснили в «Укравтодорі».

Нагадаємо, у Кабміні пояснили, яку функцію покладено на «свіжу кров» в «Укравтодорі»

Новини по темі:  «Газпром» програв у Вищому госпсуді касацію щодо штрафу на $6,9 млрд
Previous Названо склад збірної України на чемпіонат світу-2017 з марафонського бігу
Next В уряді пояснили, як переселенцям з окупованих територій отримати біометричні паспорти

You might also like

Керівник найбільшого оптового постачальника автогазу пояснив, чому паливо дорожчає

Дефіцит автогазу в Росії, Білорусі та Польщі спричинив зростання цін в Європі та Чорноморському регіоні на 10-15% Основною причиною різкого подорожчання автогазу в Україні в серпні став його дефіцит в

Кабмін ще на місяць продовжив надзвичайний стан в енергетиці

Надзвичайний стан в енергетиці було запроваджено в лютому цього року Кабінет міністрів України продовжив термін дії надзвичайних заходів на ринку електричної енергії ще на один місяць. Відповідне рішення ухвалили під

Невідомі активісти заклеїли «ломбарди Тимошенко» провокативними листівками

Активісти повідомили, що обклеювання ломбардів – це «лише початок…» Ломбарди «Дешева готівка», на яких, за даними розслідування «Наші гроші з Денисом Бігусом», заробляє сім’я Юлії Тимошенко, було обклеєно листівками провокативного змісту.