19.05.2017 69 Views

Комітет Ради з промисловості підтримав продовження дії експортного мита на металобрухт

Комітет Ради з промисловості підтримав продовження дії експортного мита на металобрухт

Дія експортного мита на металобрухт в розмірі 30 євро за тонну може бути продовжено ще на 2 роки

Сьогодні на засіданні Комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва було прийнято рішення рекомендувати парламенту прийняти відповідний законопроект №6382 за основу і в цілому з техніко-юридичного доопрацюванням.

«Це дасть українським металургам сировину, українцям – роботу і зарплату, а армії — необхідну техніку і зброю. Зробимо щеплення стабільності для ослабленої української промисловості та економіки! Стратегічно ми пропонуємо реалізувати Антикризовий план розвитку економіки», – прокоментував рішення голова Комітету, заступник Лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк, відзначивши, що, наприклад, Казахстан сьогодні в черговий раз оголосив про введення повної заборони на експорт металобрухту на 6 місяців.

Як зазначив президент об’єднання підприємств «Укрметалургпром» Олександр Каленков, експорт металобрухту обмежують 32 країни світу. За підрахунками організації, перероблена і реалізована тонна металобрухту в Україні, в порівнянні з тонною металобрухту, що експортується, забезпечує в 7-8 разів більше надходжень до бюджету.

Як повідомлялося раніше, 12 липня 2016 року, з ініціативи Радикальної партії України, був прийнятий Закон України №1455-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку», яким з 15 вересня 2016 на рік була підвищена ставка експортного мита на металобрухт з 10 до 30 євро за тонну.

Previous Матч чемпіонату Швеції перенесли через спроби підкупу футболіста
Next Візові центри не поспішають закриватись після підписання спрощеного кордону з ЄС

You might also like

Гройсман: Пролонгація експортного мита на металобрухт відповідає національним інтересам України

Законопроект №6382 не порушує жодних міжнародних зобов’язань України, зазначив Гройсман Пролонгація дії експортного мита на брухт чорних металів у розмірі 30 євро/т ще на два роки відповідає національним інтересам України,

Курортний сезон у розпалі: дозвіл від СЕС мають лише 52 пляжі на весь окупований Крим

Проблема полягає не лише у незадовільному стані переважної більшості пляжів, а й у досить неспішному процесі перевірки Наразі на території окупованого Криму лише 52 пляжам видано експертні висновки про відповідність

В России выросли продажи китайских автомобилей

За пять месяцев 2016 года на отечественном авторынке было реализовано 13,3 тысячи машин китайских брендов, что на 9 процентов выше показателя годичной давности.