15.05.2017 53 Views

Нацбанк застерігає від розголошення даних платіжних карток

Нацбанк застерігає від розголошення даних платіжних карток

Національний банк України вкотре застерігає громадян від розголошення інформації про свої персональні дані та реквізити платіжних карток

Останнім часом все частіше кібершахраї телефонують користувачам платіжних карток, називаючись представниками Національного банку України та вимагаючи назвати конфіденційну інформацію про реквізити платіжних карток, суми залишків на рахунках або паролі до інтернет-банкінгу тощо. Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Національний банк України вкотре застерігає громадян від розголошення інформації про свої персональні дані та реквізити платіжних карток.

«Пам’ятайте, що працівники Національного банку України, ніколи не телефонують з подібними проханнями. Ні служба безпеки Національного банку України, ні керівництво Національного банку України не мають потреби та повноважень запитувати українців про дані їх платіжних карток та рахунків», — йдеться в повідомленні.

НБУ зазначає, що будь-які запитання стосовно роботи з банківськими платіжними картками належать виключно до компетенції працівників банків-емітентів цих карток. «При цьому, слід розуміти, що банки ніколи не запитують конфіденційну інформацію та не телефонують з невідомих телефонних номерів. Телефон вашого банку–емітента вказаний на звороті платіжної картки», — підкреслюють у Нацбанку.

У НБУ радять у разі отримання дзвінків від невідомих осіб, які будуть намагатися отримати персональні дані або інформацію щодо особистих карток та рахунків, припиняти такі розмови та звертатись до контакт–центру банку-емітенту картки або до правоохоронних органів.

Previous Рейтинг WTA. Світоліна опустилася на 11-е місце, Кербер повернулася в лідери
Next "Укрзалізниця" призначила одразу три додаткових поїзди на Захід України

You might also like

В Ставрополье с «Макдоналдс» взыскали 21 миллион рублей за питьевую воду

Суд в Ставропольском крае взыскал с «Макдоналдс» в пользу регионального водоканала 21 миллион рублей за питьевую воду и стоки из-за установленных в ресторане быстрого питания самодельных счетчиков, передает РАПСИ.

З липецької фабрики Roshen звільнилося майже півтисячі робітників

Масове звільнення почалося 24 квітня – рівно через три місяці після того, як всім працівникам про це повідомили З української кондитерської корпорації Roshen в Липецьку (Росія) вже звільнили 433 співробітників

«Poly-Pack»: путь от небольшой компании до крупного предприятия. Открытие ТД в Киеве

 «Poly-Pack» — это масштабное предприятие, которое занимается производством искусственных колбасных и сосисочных пленок, а так же эластичных упаковочных материалов.