15.05.2017 70 Views

Нацбанк застерігає від розголошення даних платіжних карток

Нацбанк застерігає від розголошення даних платіжних карток

Національний банк України вкотре застерігає громадян від розголошення інформації про свої персональні дані та реквізити платіжних карток

Останнім часом все частіше кібершахраї телефонують користувачам платіжних карток, називаючись представниками Національного банку України та вимагаючи назвати конфіденційну інформацію про реквізити платіжних карток, суми залишків на рахунках або паролі до інтернет-банкінгу тощо. Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Національний банк України вкотре застерігає громадян від розголошення інформації про свої персональні дані та реквізити платіжних карток.

«Пам’ятайте, що працівники Національного банку України, ніколи не телефонують з подібними проханнями. Ні служба безпеки Національного банку України, ні керівництво Національного банку України не мають потреби та повноважень запитувати українців про дані їх платіжних карток та рахунків», — йдеться в повідомленні.

НБУ зазначає, що будь-які запитання стосовно роботи з банківськими платіжними картками належать виключно до компетенції працівників банків-емітентів цих карток. «При цьому, слід розуміти, що банки ніколи не запитують конфіденційну інформацію та не телефонують з невідомих телефонних номерів. Телефон вашого банку–емітента вказаний на звороті платіжної картки», — підкреслюють у Нацбанку.

У НБУ радять у разі отримання дзвінків від невідомих осіб, які будуть намагатися отримати персональні дані або інформацію щодо особистих карток та рахунків, припиняти такі розмови та звертатись до контакт–центру банку-емітенту картки або до правоохоронних органів.

Previous Рейтинг WTA. Світоліна опустилася на 11-е місце, Кербер повернулася в лідери
Next "Укрзалізниця" призначила одразу три додаткових поїзди на Захід України

You might also like

Порошенко: До приватизації українських підприємств не можна допускати РФ

Національна рада реформ розглянула законопроект, спрямований на забезпечення прозорості і ефективності приватизації державних підприємств Президент України Петро Порошенко заявив, що приватизація об’єктів держвласності має відбуватись відкрито із залученням українських та

Компанія 1С під санкціями: виклики та перспективи для бізнесу і бухгалтерів

Санкції затронуть український бізнес Антиросійські санкції, введені в дію рішення РНБО, стосуються безпосередньо українського бізнесу, оскільки більшість бухгалтерів та українських компаній користуються програмою 1С, яка потрапила під санкції. Про це

Податкова назвала кількість пригнаних авто у 2017 році

Найбільше б/у авто в I кварталі поточного року було завезено з Німеччини У січні-березні 2017 року за зниженими ставками акцизного збору на б/у транспортні засоби були розмитнені 11004 імпортні автомобілі.