11.05.2017 73 Views

Справа на 5 млрд грн: ОПЗ програв суд Фірташу

Справа на 5 млрд грн: ОПЗ програв суд Фірташу

Апеляційний суд залишив без змін рішення про дозвіл компанії Ostchem Holding Limited стягнути з ПАТ «Одеський припортовий завод» 5 млрд 24 млн гривень боргу

Апеляційний суд Одеської області розглянув скаргу адміністрації Одеського припортового заводу на рішення Южненського міського суду про стягнення 5,2 млрд гривень за поставлений заводу газ компанією Ostchem Holding Limited, пов’язаною з олігархом Дмитром Фірташем.

Про це повідомила Укрінформу керівник інформаційного центру Апеляційного суду Ірина Максимець.

«Апеляційний суд під головуванням Олександра Журавльова розглянув і залишив без змін рішення Южненського міського суду №226/785/3879/17 від 6 березня 2017 року про стягнення з ПАТ «Одеський припортовий завод» на користь компанії Ostchem Holding Limited 5,2 млрд гривень боргу за газ», — зазначила Максимець.

Головуючий суддя Журавльов оприлюднив поки що лише резолютивну частину рішення.

У судовому засіданні взяли участь представники Фонду держмайна України і компанії Ostchem Holding Limited, юристи ПАТ «Одеський припортовий завод» до суду не з’явились, уточнили в суді.

Як повідомлялося, Стокгольмський арбітражний суд задовольнив 25 липня 2016 року позов компанії Ostchem і стягнув з ПАТ «Одеський припортовий завод» $193,36 млн основного боргу за постачання газу і $57,8 млн пені за прострочення платежів.

Після цього компанія Ostchem Holding Limited Ostchem звернулася до Южненського міського суду Одеської області, щоб легалізувати це рішення на території України. Южненський міський суд надав компанії Ostchem Holding Limited дозвіл на примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражного суду.

Зокрема, суд дозволив компанії Ostchem Holding Limited стягнути з ПАТ «Одеський припортовий завод» 5 млрд 24 млн гривень боргу.

Компанія Ostchem Holding Limited з 2012 року була єдиним постачальником газу на завод, а інші компанії Фірташа — монопольними покупцями продукції заводу з березня 2013 року.

Previous Олімпійська чемпіонка Харлан виступить на Кубку світу в Тунісі
Next В'язень на Луганщині зміг видурити у довірливих українців понад 2 млн гривень

You might also like

З початку року міжнародні резерви України зросли на 14%

За травень міжнародні резерви України збільшилися на 3% Станом на 1 червня, міжнародні резерви України становили 17,6177 млрд дол. США (в еквіваленті). За п’ять місяців поточного року вони зросли на

«АвтоВАЗ» снизил стоимость техобслуживания у официальных дилеров

Волжский автозавод объявил максимальные рекомендованные цены на регламентное обслуживание (ТО) автомобилей у официальных дилеров.

Для чего нужны конкурсы на Форекс?

В связи с активным развитием валютного рынка Форекс, его стремительными оборотами популярности и большими возможностями, которые он предоставляет, все большее количество пользователей сети стремятся построить карьеру трейдера на рынке Форекс.