11.05.2017 94 Views

Справа на 5 млрд грн: ОПЗ програв суд Фірташу

Справа на 5 млрд грн: ОПЗ програв суд Фірташу

Апеляційний суд залишив без змін рішення про дозвіл компанії Ostchem Holding Limited стягнути з ПАТ «Одеський припортовий завод» 5 млрд 24 млн гривень боргу

Апеляційний суд Одеської області розглянув скаргу адміністрації Одеського припортового заводу на рішення Южненського міського суду про стягнення 5,2 млрд гривень за поставлений заводу газ компанією Ostchem Holding Limited, пов’язаною з олігархом Дмитром Фірташем.

Про це повідомила Укрінформу керівник інформаційного центру Апеляційного суду Ірина Максимець.

«Апеляційний суд під головуванням Олександра Журавльова розглянув і залишив без змін рішення Южненського міського суду №226/785/3879/17 від 6 березня 2017 року про стягнення з ПАТ «Одеський припортовий завод» на користь компанії Ostchem Holding Limited 5,2 млрд гривень боргу за газ», – зазначила Максимець.

Головуючий суддя Журавльов оприлюднив поки що лише резолютивну частину рішення.

У судовому засіданні взяли участь представники Фонду держмайна України і компанії Ostchem Holding Limited, юристи ПАТ «Одеський припортовий завод» до суду не з’явились, уточнили в суді.

Як повідомлялося, Стокгольмський арбітражний суд задовольнив 25 липня 2016 року позов компанії Ostchem і стягнув з ПАТ «Одеський припортовий завод» $193,36 млн основного боргу за постачання газу і $57,8 млн пені за прострочення платежів.

Після цього компанія Ostchem Holding Limited Ostchem звернулася до Южненського міського суду Одеської області, щоб легалізувати це рішення на території України. Южненський міський суд надав компанії Ostchem Holding Limited дозвіл на примусове виконання рішення Стокгольмського арбітражного суду.

Зокрема, суд дозволив компанії Ostchem Holding Limited стягнути з ПАТ «Одеський припортовий завод» 5 млрд 24 млн гривень боргу.

Компанія Ostchem Holding Limited з 2012 року була єдиним постачальником газу на завод, а інші компанії Фірташа – монопольними покупцями продукції заводу з березня 2013 року.

Новини по темі:  Євросоюз скасував заборону на експорт птиці з України
Previous Олімпійська чемпіонка Харлан виступить на Кубку світу в Тунісі
Next В'язень на Луганщині зміг видурити у довірливих українців понад 2 млн гривень

You might also like

Mazda отзовет две тысяч машин в России из-за брака подушек безопасности

Компания «Мазда Мотор Рус» отзывает около двух тысяч автомобилей Mazda RX-8 и BT-50, реализованных на российском рынке с 2005 по 2008 годы. Новини по темі:  Єврокомісія запросила мандат на переговори

В ЄБРР назвали божевіллям приватизаційні процеси в Україні

Результатів приватизації немає і це один із найбільших провалів, заявили в ЄБРР Україні для прискорення зростання економіки та залучення іноземних інвесторів необхідно розблокувати процес приватизації, і Європейський банк реконструкції і

Президент підписав закон про ринок електроенергії

Порошенко зазначив, що завдяки цьому закону Україна увійде до спільної енергетичної системи Євросоюзу Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про ринок електроенергії». Він це зробив під час виступу в четвер