11.05.2017 96 Views

Уряд продовжив ще на місяць надзвичайний стан в енергетиці

Уряд продовжив ще на місяць надзвичайний стан в енергетиці

Режим надзвичайних заходів діє у сфері електричної енергії вже три місяці

Кабінет міністрів України продовжив режим дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії ще на один місяць.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

Таку пропозицію вніс міністр енергетики Ігор Насалик. Він також нагадав, що режим надзвичайних заходів діє у сфері електричної енергії вже три місяці.

Як повідомлялося, 15 лютого уряд прийняв розпорядження «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергії».

Previous «Реал» став рекордсменом за кількістю єврокубкових фіналів
Next Луценко повідомив про 12 затриманих "тітушок" у Дніпрі

You might also like

Гройсман розказав, які зарплати отримують поліцейські та рятувальники

Кабміну вдалось збільшити зарплати слідчих, спецпризначенців та патрульних майже вдвічі, — пишається глава уряду Глава уряду Володимир Гройсман заявив, що Кабміну вдалось збільшити зарплати слідчих, спецпризначенців та патрульних майже вдвічі.

Сечин заявил об отсутствии планов участвовать в приватизации «Роснефти»

Президент «Роснефти» Игорь Сечин заявил, что не намерен увеличивать свой пакет акций «Роснефти» в ходе приватизации этой компании.

Майже 2 млн домогосподарств звернулися по субсидії — Держстат

Чиновники оприлюднили дані за січень-березень За субсидіями у січні-березні поточного року звернулося майже 2 мільйона  домогосподарств. Про це свідчать дані Держстатистики «У січні–березні 2017 року за субсидіями для відшкодування витрат