06.05.2017 88 Views

Компанія Johnson & Johnson виплатить $110 млн компенсації жінці, яка захворіла на рак

Компанія Johnson & Johnson виплатить $110 млн компенсації жінці, яка захворіла на рак

Жінка впродовж 40 років користувалася присипкою з тальком

Суд Сент-Луїса (штат Міссурі) зобов’язав американську компанію Johnson & Johnson виплатити 110 млн доларів жінці, яка захворіла на рак після використання продукції компанії з вмістом тальку. Про це повідомляє Reuters.

Як повідомляється, американка протягом 40 років користувалася присипкою компанії J&J, яка містить тальк. Однак, у 2012 році у неї діагностували рак яєчників, який потім поширився на печінку.

Жінка зараз проходить курс хіміотерапії. Компанія стверджує, що присипка, якою користувалась потерпіла, призначена для дітей і абсолютно нешкідлива, та має намір оскаржити судове рішення.

«Ми продовжуємо наполягати на тому, що присипка для дітей J&J безпечна і готуємося до додаткових судовим процесам у цьому році», — повідомили в Johnson & Johnson.

 Ця компенсація стала найбільшою серед інших 2400, які запитували в компанії Johnson & Johnson у подібних позовах в суді Сент-Луїса. Компанію звинувачували в тому, що вона не попереджала своїх клієнтів про те, що продукти, що містять тальк, можуть викликати рак яєчників.

У жовтні 2016 року за схожим позовом Johnson & Johnson зобов’язали виплатити понад 70 млн доларів.

У 2013 році Johnson & Johnson погодилася виплатити штраф у розмірі 2,2 млрд доларів за те, що рекламувала без схвалення влади США сильнодіючі психіатричні препарати для використання дітьми, літніми людьми та інвалідами.

Previous Вчені назвали найбільшу небезпеку дієт
Next Українські гімнастки - другі на Кубку світу в Софії

You might also like

Стало відомо, скільки Гройсман заробив у травні

Сума коштів, нарахованих Гройсману в травні, становить 35 тис. 765 гривень Заробітна плата прем’єр-міністра Володимира Гройсмана за травень становила 35 тис. 765 гривень. Про це сказано у відповіді секретаріату Кабінету

Гройсман обіцяє сім’ям, які заощадили по субсидіях в опалювальний сезон, до 700 грн компенсації

Компенсацію отримають близько 1,5 млн українських сімей, які зуміли заощадити на газі або електриці для вироблення тепла Сім’ї, які заощадили субсидію на газі або електриці для вироблення тепла, отримають до

ОАК представит на авиасалоне в Фарнборо продукцию только гражданского назначения

Объединенная авиастроительная корпорация (ОАК) намерена представить на авиасалоне «Фарнборо-2016» в Великобритании гражданскую линейку своей продукции.