06.05.2017 109 Views

Компанія Johnson & Johnson виплатить $110 млн компенсації жінці, яка захворіла на рак

Компанія Johnson & Johnson виплатить $110 млн компенсації жінці, яка захворіла на рак

Жінка впродовж 40 років користувалася присипкою з тальком

Суд Сент-Луїса (штат Міссурі) зобов’язав американську компанію Johnson & Johnson виплатити 110 млн доларів жінці, яка захворіла на рак після використання продукції компанії з вмістом тальку. Про це повідомляє Reuters.

Як повідомляється, американка протягом 40 років користувалася присипкою компанії J&J, яка містить тальк. Однак, у 2012 році у неї діагностували рак яєчників, який потім поширився на печінку.

Жінка зараз проходить курс хіміотерапії. Компанія стверджує, що присипка, якою користувалась потерпіла, призначена для дітей і абсолютно нешкідлива, та має намір оскаржити судове рішення.

«Ми продовжуємо наполягати на тому, що присипка для дітей J&J безпечна і готуємося до додаткових судовим процесам у цьому році», – повідомили в Johnson & Johnson.

 Ця компенсація стала найбільшою серед інших 2400, які запитували в компанії Johnson & Johnson у подібних позовах в суді Сент-Луїса. Компанію звинувачували в тому, що вона не попереджала своїх клієнтів про те, що продукти, що містять тальк, можуть викликати рак яєчників.

У жовтні 2016 року за схожим позовом Johnson & Johnson зобов’язали виплатити понад 70 млн доларів.

У 2013 році Johnson & Johnson погодилася виплатити штраф у розмірі 2,2 млрд доларів за те, що рекламувала без схвалення влади США сильнодіючі психіатричні препарати для використання дітьми, літніми людьми та інвалідами.

Новини по темі:  Міністерство інфраструктури намагається підняти залізничний тариф - ЗМІ
Previous Вчені назвали найбільшу небезпеку дієт
Next Українські гімнастки - другі на Кубку світу в Софії

You might also like

В «Київському метрополітені» сподіваються у 2020 році відкрити дві нові станції

Як повідомив Віктор Брагінський, до відкриття планують станції на Виноградарі Столичний метрополітен планує не пізніше початку 2020 року відкрити у Києві дві нові станції. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів

Австрія готується прокласти широку залізничну колію до кордонів України

Майбутня магістраль буде одноколійною, її протяжність складе 400 км Федеральне міністерство транспорту, інновацій і технологій Австрії представило техніко-економічне обґрунтування будівництва залізниці від Кошице до Відня з шириною колії 1520 мм.

Біля школи на Харківщині знайшли снаряд: всіх евакуювали

Боєприпас виявлений під час проведення земельних робіт Сьогодні, 17 травня, поліція провела евакуацію учні та персоналу Удянської загальноосвітньої школи на Харківщині після повідомлення про виявлення артилерійського снаряду. Про це повідомляє