05.05.2017 32 Views

Данилюк виступив проти введення накопичувальної системи пенсій

Данилюк виступив проти введення накопичувальної системи пенсій

Зараз спроби відбудувати фінансовий ринок в державі будуть малорезультативними, заявив міністр

Запровадження накопичувального рівня пенсійної системи можна почати лише тоді, коли будуть вирішені проблеми солідарної системи.

Про це в інтерв’ю виданню Інтерфакс-Україна заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Він пояснив, що через те, у якому стані зараз знаходиться фондовий ринок, держава може просто безрезультатно витратити гроші.

«Тому будемо діяти таким чином: спочатку вирішуємо проблеми солідарної системи, а потім будемо думати, що робити з накопичувальними рівнями», — наголосив Данилюк.

За його словами, ситуація з солідарною пенсійною системою є проблемою, яка вимагає негайних рішень. При цьому у цьому питанні позиції МВФ та України збігаються. 

«Доки ми не стабілізуємо солідарну систему, ми не можемо собі дозволити гратися у другий рівень Зараз потрібно вирішувати проблеми, а не посилювати і без того складну ситуацію», — пояснив Данилюк.

Він додав, що зараз спроби відбудувати фінансовий ринок в державі будуть малорезультативними.

«У моїх колег, які прийшли кілька років тому до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, була мрія відбудувати фондовий ринок, але виявилося, що будувати майже нема з чого», — підсумував Данилюк. 

Раніше у МВФ вирішили, що в Україні передчасно вводити накопичувальну пенсійну систему.

Новини по темі:  Россельхознадзор уличил «Перекресток» в манипуляциях со сроком хранения мяса
Previous Найбільший в світі лазер випустив перший промінь
Next Коп з Одещини готовий всиновити діток, "акушером" яких йому довелося стати

Похожие новости

Суд скасував рішення про ліквідацію банку «Михайлівський»

Нацбанк готує апеляцію на рішення суду Окружний адміністративний суд Києва за позовом компанії «Екосіпан» скасував рішення Нацбанку і Фонду гарантування про неплатоспроможність банку «Михайлівський», введення в нього тимчасової адміністрації та

Євросоюз скасував заборону на експорт птиці з України

Заборону знято в цілому, проте для деяких регіонів вона ще залишилась Європейський союз скасував заборону на експорт птиці з Україні в цілому, залишивши його для декількох регіонів. Про це повідомляє

Кабмін затвердив проект пенсійної реформи

Законопроект направлено на розгляд Національної ради реформ при президентові України Кабінет міністрів України затвердив законопроект про пенсійну реформу і направив його на розгляд Національної ради реформ при президентові України. Таке