05.05.2017 60 Views

Данилюк виступив проти введення накопичувальної системи пенсій

Данилюк виступив проти введення накопичувальної системи пенсій

Зараз спроби відбудувати фінансовий ринок в державі будуть малорезультативними, заявив міністр

Запровадження накопичувального рівня пенсійної системи можна почати лише тоді, коли будуть вирішені проблеми солідарної системи.

Про це в інтерв’ю виданню Інтерфакс-Україна заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Він пояснив, що через те, у якому стані зараз знаходиться фондовий ринок, держава може просто безрезультатно витратити гроші.

«Тому будемо діяти таким чином: спочатку вирішуємо проблеми солідарної системи, а потім будемо думати, що робити з накопичувальними рівнями», — наголосив Данилюк.

За його словами, ситуація з солідарною пенсійною системою є проблемою, яка вимагає негайних рішень. При цьому у цьому питанні позиції МВФ та України збігаються. 

«Доки ми не стабілізуємо солідарну систему, ми не можемо собі дозволити гратися у другий рівень Зараз потрібно вирішувати проблеми, а не посилювати і без того складну ситуацію», — пояснив Данилюк.

Він додав, що зараз спроби відбудувати фінансовий ринок в державі будуть малорезультативними.

«У моїх колег, які прийшли кілька років тому до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, була мрія відбудувати фондовий ринок, але виявилося, що будувати майже нема з чого», — підсумував Данилюк. 

Раніше у МВФ вирішили, що в Україні передчасно вводити накопичувальну пенсійну систему.

Previous Найбільший в світі лазер випустив перший промінь
Next Коп з Одещини готовий всиновити діток, "акушером" яких йому довелося стати

You might also like

«Євробачення»: стало відомо, скільки зароблять менеджери конкурсу

Найдорожчим виявився Стюарт Барлоу, якого призначили шоу-продюсером У системі ProZorro оприлюднено дані щодо оплати послуг найманих менеджерів «Євробачення-2017» на загальну суму 5,63 млн грн. Найдорожчим виявився Стюарт Барлоу, якого призначили шоу-продюсером

Головному запорізькому податківцю подарували квартиру за 16 млн грн

Квартира в київському житловому комплексі бізнес-класу «Пори року» відійшла податківцю за договором дарування 29 березня 2017 року Начальник Головного управління ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін отримав в якості подарунка

Кремль прокомментировал отсутствие договоренности по цене на газ для Белоруссии

Президенты России и Белоруссии Владимир Путин и Александр Лукашенко поручили министрам энергетики решить проблему цены на газ без их участия.