05.05.2017 83 Views

Данилюк виступив проти введення накопичувальної системи пенсій

Данилюк виступив проти введення накопичувальної системи пенсій

Зараз спроби відбудувати фінансовий ринок в державі будуть малорезультативними, заявив міністр

Запровадження накопичувального рівня пенсійної системи можна почати лише тоді, коли будуть вирішені проблеми солідарної системи.

Про це в інтерв’ю виданню Інтерфакс-Україна заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Він пояснив, що через те, у якому стані зараз знаходиться фондовий ринок, держава може просто безрезультатно витратити гроші.

«Тому будемо діяти таким чином: спочатку вирішуємо проблеми солідарної системи, а потім будемо думати, що робити з накопичувальними рівнями», — наголосив Данилюк.

За його словами, ситуація з солідарною пенсійною системою є проблемою, яка вимагає негайних рішень. При цьому у цьому питанні позиції МВФ та України збігаються. 

«Доки ми не стабілізуємо солідарну систему, ми не можемо собі дозволити гратися у другий рівень Зараз потрібно вирішувати проблеми, а не посилювати і без того складну ситуацію», — пояснив Данилюк.

Він додав, що зараз спроби відбудувати фінансовий ринок в державі будуть малорезультативними.

«У моїх колег, які прийшли кілька років тому до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, була мрія відбудувати фондовий ринок, але виявилося, що будувати майже нема з чого», — підсумував Данилюк. 

Раніше у МВФ вирішили, що в Україні передчасно вводити накопичувальну пенсійну систему.

Previous Найбільший в світі лазер випустив перший промінь
Next Коп з Одещини готовий всиновити діток, "акушером" яких йому довелося стати

You might also like

Експерти оцінили привабливість українського банківського сектора для іноземних інвесторів

Обсяги інвестицій в Україну виглядають явно недостатніми В українській економіці спостерігається невелике пожвавлення, проте для її подальшого зростання необхідний приплив іноземних інвестицій. Одним з важливих напрямків при цьому можуть стати

Порошенко підписав закон, що сприятиме підвищенню України в рейтингу Doing Business

Президент підписав зміни до умов ведення будівельної діяльності Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2020-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності», який сприятиме

Производитель Superjet пообещал спортсменам специальный самолет

«Гражданские самолеты Сухого» (ГСС) к 2018 году планируют разработать и наладить производство самолета Sportjet by Sukhoi, предназначенного для перевозки спортсменов.