02.05.2017 78 Views

Рабінович про обіцянки Гройсмана: Він спокійно може говорити, що ми літатимемо у космос

Рабінович про обіцянки Гройсмана: Він спокійно може говорити, що ми літатимемо у космос

Рабінович заявив, що його політична сила підготувала план економічного розвитку країни на випадок своєї перемоги в парламентських виборах

Подолати безробіття в країні допоможе тільки зміна нинішньої влади, яка заважає нормально розвиватися бізнесу. Про це заявив народний депутат України, голова підкомітету Верховної Ради з прав людини і лідер політпартії «За життя» Вадим Рабінович в авторській передачі «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

Відповідаючи на дзвінок слухача, який запитав про те, коли в країні закінчиться безробіття, парламентарій відповів: «Безробіття завжди пов’язане лише з одним: як тільки бізнес бачить, що можна працювати, починається зростання кількості робочих місць. Дивіться: навіть більшовики, коли прийшли в 17-му році до влади, трошки поцарювали і зрозуміли, що потрібен НЕП, нова економічна політика. Так ось нам, на жаль, потрібно вже робити повністю нові економічні програми в усіх напрямках. Після того, що вони наробили в країні, я думаю, що нам треба буде приходити до тями ще дуже довго».

Вадим Рабінович також поділився з телеглядачами тим, що його політична сила давно підготувала план економічного розвитку країни на випадок своєї перемоги в парламентських виборах.

«Ми розробили програму «100 днів», за якою нам потрібен один рік, щоб повернути все на місце, і наступний рік повинен стрибкоподібно рвонути і дати вперед», – зазначив народний депутат.

Програму своєї політсили Рабінович запропонував порівняти з обіцянками чинного уряду: «Через п’ять років, Гройсман сказав, що у нас будуть хороші дороги, а через десять років Україна пишатиметься своїми дорогами. Знаєте, є така казка про хана і віслюка: або один помре, або другий. Він знає, що не просидить десять років, і він може спокійно сказати, що тоді ми будемо літати в космос. Яка різниця, про що вони марять? Ми поборимо безробіття, коли приберемо ось цю владу, економічну владу, яка бездарно знищує країну».

Previous Астрофізики знайшли черговий доказ життя на Марсі
Next Мер Одеси призупинив скандальне рішення про повернення вулицям радянських назв

You might also like

Россия потратит 100 миллиардов рублей на создание Ил-114 и Ил-96-400

На реализацию проектов строительства региональных самолетов Ил-114 и дальнемагистральных самолетов на базе Ил-96-400 будет выделено 100 миллиардов рублей.

Порошенко узаконив нові виплати для військових

Снайпер в АТО отримуватиме 18 тис. грн за місяць Президент підписав закони щодо підвищення соціального захисту військових та членів їх сімей. Про це повідомляє прес-служба президента. Порошенко нагадав, що у

Луценко копає під Коломойського: прокурори добралися до аудиторського звіту Приватбанку

Аудиторська компанія Ernst&Young за місяць до націоналізації банку підготувала документ із грифом «для конфіденційного користування» підготувала а Печерський райсуд Києва надав Головному слідчому управлінню Генеральної прокуратури України дозвіл на виїмку