01.05.2017 139 Views

Fitch погіршило прогноз росту ВВП України у 2017 році

 Fitch погіршило прогноз росту ВВП України у 2017 році

Середня інфляція, за прогнозами, знизиться цьогоріч до 11,2%

Міжнародне рейтингове агентство Fitch погіршило прогноз росту ВВП України у 2017 році з 2,5% до 2%. Про це сказано в повідомленні агентства.

«Зростання ВВП України у 2016 році становило 2,3%, що перевершило очікування, але блокада негативно позначиться на гірничодобувній, металургійній і електроенергетичній галузях. Ми прогнозуємо, що зростання у 2017 році сповільниться до 2%», – сказано в повідомленні.

Агентство прогнозує, що у 2018 році зростання ВВП може досягти 3% у зв’язку з поліпшенням споживчого попиту та завдяки інвестиціям.

Середня інфляція, за прогнозами, у 2017 році знизиться до 11,2% порівняно з 14,9% в 2016 році (при цьому, за даними Держстату, у 2016 році споживчі ціни підвищилися на 12,4%).

Також, Fitch підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента України в іноземній національній валюті на рівні В-.

Відповідно зі шкалою Fitch, рейтинги групи “В” означають наявність певних кредитних ризиків при обмеженому запасі міцності.

«У рейтингах України спостерігається слабка ліквідність, високе боргове навантаження й структурні недоліки, пов’язані зі слабким банківським сектором, інституціональними обмеженнями, геополітичними й політичними ризиками», – сказано в повідомленні.

Агентство зазначає, що міжнародні резерви Національного банку збільшилися до 16,7 млрд доларів після перерахування траншів від Міжнародного валютного фонду (1 млрд доларів) і Єврокомісії (макрофінансова допомога від ЄС на 600 млн євро).

Новини по темі:  Державну землю віддаватимуть в оренду на аукціонах - Мінагрополітики
Previous Машину часу зробили майже реальною
Next На Харківщині отруїлися дошкільнята

You might also like

Долар і євро дорожчають в обмінниках

Національний банк знизив офіційний курс гривні У вівторок курс продажу готівкового долара в обмінних пунктах київських банків станом на 9:30 зріс порівняно з 4 вересня на 1,29% до 26,2400 UAH/USD,

Московський суд продовжив арешт майна Липецької фабрики Roshen

Roshen очікує на рішення Мосміськсуду щодо апеляційної скарги підприємства Басманний суд Москви продовжив арешт майна Липецької кондитерської фабрики «Рошен» до 13 вересня 2017 року. Про це повідомила Укрінформу прес-служба корпорації

Місія ЄС передала Держприкордонслужбі обладнання на понад 1 млн грн

Прикордонники отримали технічне обладнання для персоналу з питань взаємодії зі ЗМІ Консультативна місія Європейського союзу в Україні передала Держприкордонслужбі обладнання на понад 1 мільйон гривень. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.