01.05.2017 128 Views

Безсмертний: впровадження «дикого» ринку землі призведе до Коліївщини

Безсмертний: впровадження «дикого» ринку землі призведе до Коліївщини

Роман Безсмертний упевнений, що сьогодні українській владі сьогодні потрібно набратися розуму

Непродумана політика у сфері земельних відносин може становити загрозу існуванню української держави. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив екс-нардеп, український дипломат та колишній посол України в Білорусі Роман Безсмертний.

«В Україні є простий вибір: або тут буде цивілізований ринок, або української держави через декілька років існувати просто не буде. Я не випадково розпочав нашу розмову із «хлібного миру» у Бресті. Адже тоді війна закінчилася тим, хто отримає 2 мільйони тонн хліба. Нині в Україні аналогічна ситуація. Тому, або ми самі себе захистимо та заради свого благополуччя організуємо ринок землі, або в черговий раз усе закінчиться катастрофою держави», – вважає Безсмертний.

За словами політика, українській владі сьогодні потрібно набратися розуму, послухати еліту та прийняти систему цивілізованого ринку землі.

«До чинної влади я хочу сказати: якщо ще хочеш бути президентом, чи прем’єром – зупинись! От зупинись і подивись що відбувається довкола … Вже зараз їм потрібно зупинитися і зрозуміти, що є лише дві складові, на які потрібно звернути увагу. Перше – це армія, яка нас захистить, друге – розум, з яким ми повинні жити», – каже він.

Безсмертний вважає, що Україна повинна самостійно вирішувати, в якому напрямку їй розвиватися. Зокрема, політик наголошує, що головним союзником держави має бути виключно український народ.

Політик застерігає, що введення ринку землі в сьогоднішніх умовах призведе до Коліївщини.

«Той, хто в своєму житті спробував знайти свою ділянку в кадастрі, потім подивитись на неї із супутника, виділити її в натурі, той вперше зрозумів, що зараз в Україні в цьому відношенні є повний безпорядок. А тепер уявіть собі: в умовах цього безпорядку, коли ділянки накладаються одна на одну, коли по три-чотири власника в однієї ділянки, коли ринок насправді існує давним давно, тому що розраховуються по договорах оренди, коли в обороті знаходяться колосальні об’єми необлікованої землі… А тепер уявіть собі, що приходить чоловік і каже: а тепер ми запускаєм дикий ринок, ми вертаємося у 20-30 роки Сполучених Штатів Америки і Європи. Я вам можу точно гарантувати: як мінімум – це Коліївщина, яка призведе до знищення цієї держави, як максимум, коли подивляться на це із Заходу і Сходу, то скажуть: так вони немічні», – сказав Безсмертний.

Новини по темі:  СМИ узнали о совместном использовании сетей Tele2 и «Билайн»

Previous Норвегія допоможе українським ветеранам адаптуватися до мирного життя
Next ЗСУ збили безпілотник, який літав над військовою частиною

You might also like

У Нацкомісії заявили, що ввели абонплату за газ заради конкуренції на ринку

Чиновник зазначив, що таким чином з’явиться можливість економії грошей для споживачів Розділення плати за газ на таку, що нараховується за спожитий обсяг і за доставку споживачеві, призведе до конкуренції на

Фахівці розповіли, як забрати гроші за заощаджену субсидію

Проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергозберігаючим сім’ям Для того, щоб отримати монетизовану частину зекономленої субсидії, українцям у період із 1 липня по 1 вересня 2017 року необхідно подати

Порошенко повідомив про заплановану відправку на передову танків Т-80

За словами президента, бойові машини надійдуть Високомобільним десантним військам Президент Петро Порошенко повідомив про заплановану відправку на передову танків Т-80. Про це він написав у Facebook. «Чергова партія красенів-танків Т-80