01.05.2017 77 Views

Сьогодні у Стокгольмі оголосять рішення у справі «Нафтогаз»-«Газпром»

Сьогодні у Стокгольмі оголосять рішення у справі «Нафтогаз»-«Газпром»

Мова йде про постачання газу в 2010-2014 роках

Сьогодні, 30 квітня, буде оголошено вердикт Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма у справі «Нафтогаз»- «Газпром». Мова йде про постачання газу в 2010-2014 роках, передає «Главком».

Зокрема, як пише Deutsche Welle,  «Нафтогаз» вимагає 18 млрд доларів, включаючи відсотки. Йдеться про різницю в ціні, яку платила українська компанія, і ціною на європейському ринку. Відлік претензій ведеться з моменту, коли «Нафтогаз» вперше звернувся до «Газпрому» з вимогою про перегляд вартості, яка на той момент була найвищою в Європі і згодом часом майже вдвічі перевищувала середньоєвропейську.

Звернення однієї зі сторін про перегляд ціни передбачено контрактом. Однак як на це повинна реагувати інша сторона, в контракті не прописано. «Газпром» відкидав вимоги про перегляд.

З 2016 року «Нафтогаз» не закуповує паливо у російського монополіста.

Як повідомляв «Главком», всього в Стокгольмі з 2014 року розглядаються дві справи по спору «Нафтогазу» і «Газпрому».  50 млрд — загальний обсяг вимог української компанії у двох справах.

Previous Стало відомо, хто є найслабшою ланкою в оточенні Порошенка
Next Якою буде погода в перший із чотирьох затяжних вихідних. Прогноз на суботу

You might also like

Игорь Сечин сообщил об успехах «Роснефти» за последние 10 лет

Добыча нефти НК «Роснефть» с момента IPO в 2006 году увеличилась в 2,5 раза, газа — более чем в 4,5 раза, объем переработки — более чем в 4 раза.

Станцію Попаснянського водоканалу відключать від електрики через борги

На 23 травня заплановано також відключення від електроенергії Лисичанськводоканал Товариство «Луганське енергетичне об’єднання» має намір 23 травня відключити від електропостачання Західну фільтрувальну станцію (Лисичанськ) Попаснянського водоканалу, через яку постачається вода

Ткачев констатировал ненужность мяса европейского производства

Россия не нуждается в мясе европейского производства, потому что научилась за последние годы производить у себя более дешевое, и при этом по качеству оно не хуже.