Домой / Бізнес / Гройсман розказав, як отримати живі гроші замість субсидії

Гройсман розказав, як отримати живі гроші замість субсидії

Гройсман розказав, як отримати живі гроші замість субсидії

За словами глави уряду, громадянам необхідно буде звернутися до управлінь соціального захисту

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував початок кампанії з монетизації зекономлених субсидій під час опалювального сезону 2016 / 2017 років. Відповідне відео він оприлюднив у себе в Facebook.

«Восени 2016 я обіцяв знайти механізми компенсації економії, яку українці забезпечили під час опалювального сезону. І таке рішення вже є. 1,5 млн. родин, які використовували газ та електроенергію для опалення своїх помешкань, і забезпечили економію у цьому опалювальному сезоні, отримають реальну компенсацію у розмірі до 700 грн. готівкою», – йдеться у підписі до відео.

«Важливо, щоб ви звернулись з листом до управлінь соціального захисту, де повідомили про таку економію. Для вас буде зроблений обов’язково перерахунок і ви готівкою отримаєте ці кошти. Це потрібно зробити з 1 липня до 1 вересня цього року», – сказав у відеозверненні голова уряду.

Раніше віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що грошову виплату отримають ті споживачі-субсідіанти, які не використали всю норму нарахованих їм субсидій.

Раніше в уряді розповіли, коли субсидії будуть давати грошима.

Новини по темі:  Світові ціни на нафту падають на тлі загрози нового урагану «Ірма»