30.04.2017 74 Views

Підтримувати аграріїв України збираються за рахунок корупціонерів

Підтримувати аграріїв України збираються за рахунок корупціонерів

22% від загального обсягу спецконфіската будуть спрямовані в спецфонд для підтримки бюджетної програми аграріїв України

Україні затвердили Порядок розподілу конфіскованих коштів в 2017 рік і засобів, отриманих від продажу майна, конфіскованого за рішенням суду вчинення корупційного і пов’язаного з корупцією правопорушення, повідомляє «Дебет-кредит».

Згідно з цим Порядком, частина коштів буде спрямовано на відшкодування дотацій українським аграріям. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий.

За його словами, 2,5 мільярда гривень — це 22% від загального обсягу спецконфіската — будуть спрямовані в спецфонд для підтримки бюджетної програми аграріїв України. У Мінагропромі обіцяють, що бюджетні дотації будуть відшкодовані в повному обсязі відповідно до заявлених цифрами.

«Істотна частина підтримки за новою програмою з виплати дотацій — це питання спецфонду. Сьогодні ми вже можемо говорити, що це питання вирішене. Уряд прийняв рішення, згідно з яким спецфонд наповнений. Всі цифри, які ми декларували про держпідтримку 2017 року, це вже існуючі засоби», — підкреслив Тарас Кутовий.

Повідомляється, що розподіл грошей, отриманих від конфіскації і реалізації конфіскованого в зв’язку з корупційними правопорушеннями, буде здійснюватися казначейством. Відбуватиметься це щотижня, по ходу надходження грошей. Їх розподілять між бюджетними програмами головних розпорядників коштів, пропорційно затверджених в Держбюджеті України на 2017 рік показників.

У Держбюджеті України передбачили, що доходи спецконфіската на 2017 рік складуть в загальному 11 579 мільйонів гривень. Так ось 2 579 мільйону (22%) будуть спрямовані на відшкодування дотацій аграріям.

Previous Депутат розказав про "головний біль" Порошенка
Next Кожен десятий пасажир займався сексом у аеропорту перед вильотом

You might also like

Рада проголосує за додаткові 15 млрд грн на субсидії до кінця сесії — Мінфін

Закладених Мінфіном до держбюджету на 2017 рік коштів для фінансування субсидій на рівні 47 млрд грн виявилося недостатньо Заступник міністра фінансів Сергій Марченко очікує, що додаткові 15 млрд гривень для

Чи треба продавати землю? Результати опитування свідчать, у зняття мораторію немає суспільної підтримки

Більшість користувачів інтернету вважають, що мораторій на продаж землі відміняти не можна Продаж сільськогосподарської землі вважають злочином, який не можна допустити, 58,2% користувачів інтернету. Такими є результати опитування «Главкома», у

Ціни на нафту впали до найнижчого за рік рівня

Ціни на чорне золото падають на тлі зростання виробництва у Сполучених Штатах Ціна на нафту впала майже на 2% 20 червня, до найнижчого за рік рівня, на тлі повідомлень про