30.04.2017 113 Views

Підтримувати аграріїв України збираються за рахунок корупціонерів

Підтримувати аграріїв України збираються за рахунок корупціонерів

22% від загального обсягу спецконфіската будуть спрямовані в спецфонд для підтримки бюджетної програми аграріїв України

Україні затвердили Порядок розподілу конфіскованих коштів в 2017 рік і засобів, отриманих від продажу майна, конфіскованого за рішенням суду вчинення корупційного і пов’язаного з корупцією правопорушення, повідомляє «Дебет-кредит».

Згідно з цим Порядком, частина коштів буде спрямовано на відшкодування дотацій українським аграріям. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий.

За його словами, 2,5 мільярда гривень – це 22% від загального обсягу спецконфіската – будуть спрямовані в спецфонд для підтримки бюджетної програми аграріїв України. У Мінагропромі обіцяють, що бюджетні дотації будуть відшкодовані в повному обсязі відповідно до заявлених цифрами.

«Істотна частина підтримки за новою програмою з виплати дотацій – це питання спецфонду. Сьогодні ми вже можемо говорити, що це питання вирішене. Уряд прийняв рішення, згідно з яким спецфонд наповнений. Всі цифри, які ми декларували про держпідтримку 2017 року, це вже існуючі засоби», – підкреслив Тарас Кутовий.

Повідомляється, що розподіл грошей, отриманих від конфіскації і реалізації конфіскованого в зв’язку з корупційними правопорушеннями, буде здійснюватися казначейством. Відбуватиметься це щотижня, по ходу надходження грошей. Їх розподілять між бюджетними програмами головних розпорядників коштів, пропорційно затверджених в Держбюджеті України на 2017 рік показників.

У Держбюджеті України передбачили, що доходи спецконфіската на 2017 рік складуть в загальному 11 579 мільйонів гривень. Так ось 2 579 мільйону (22%) будуть спрямовані на відшкодування дотацій аграріям.

Новини по темі:  Екс-заступник голови банку «Старокиївський» привласнив 82 мільйони
Previous Депутат розказав про "головний біль" Порошенка
Next Кожен десятий пасажир займався сексом у аеропорту перед вильотом

You might also like

ЗМІ: Успіх Львівської тютюнової фабрики пов’язаний із недоплатою податків

Виробництво сигарилл могло стати способом ухилення від податків За даними «Економічної правди», за ІІ півріччя 2016 року частка Львівської тютюнової фабрики на українському ринку зросла з менш ніж 1% до

Харківський депутат приховав російський бізнес дружини

Олександр Губін не задекларував частку дружини в російській фірмі Депутат Харківської обласної ради від Опозиційного блоку Олександр Губін приховав частку дружини в російській фірмі, директором якої є він сам. Про

Новий рекорд біткоїна: криптовалюта перевищила позначку у $5,6 тисяч

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, курс біткоїна виріс більш ніж на 480% Сьогодні,13 жовтня, курс криптовалюти біткоін перевищив позначку $5,6 тис і побив новий рекорд. Про це свідчать