30.04.2017 97 Views

Китай став шостим у світі з видобутку газу

Китай став шостим у світі з видобутку газу

За три роки країна піднялась у рейтингу видобутого газу на три позиції

У 2016 році Китай посів 6-е місце в світі з видобутку природного газу, піднявшись на три місця з 2007-го.Про це повідомляє Сіньхуа з посиланням на заяву Міністерства науки і техніки КНР.

Згідно з офіційною статистикою, якщо у 2007 році газове виробництво Китаю становило 68 млрд кубометрів, то в 2016 році воно зросло до 137 млрд кубометрів. Розвідані запаси природного газу збільшився з 6,1 трлн кубометрів в 2007 році до 13 трлн кубометрів в 2016 році.

Наразі на природний газ припадає 6% споживання первинних енергоресурсів Китаю. Очікується, що до кінця 2020 року цей показник може збільшитися до 10 відсотків, повідомили в міністерстві.

Новини по темі:  Сокращение транзита через Украину сэкономит «Газпрому» 1,6 миллиарда долларов
Previous Насіров заявив, що у нього нові проблеми зі здоров'ям
Next Огірки влітку та груші восени: коли купувати овочі та фрукти, щоб вони були свіжими. Інфографіка

You might also like

В Україні скоротився видобуток вугілля

Станом на липень видобуток вугілля склав 14,4 млн тонн Станом на липень 2017 року видобуток вугілля в Україні скоротився на 12,2% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року і склав

МВФ підтвердив свої прогнози щодо української економіки

У жовтневій доповіді МВФ прогнозує зростання ВВП України на 2% Міжнародний валютний фонд прогнозує зростання реального ВВП України в 2017 році на 2% при споживчій інфляції на кінець року 10%.

Гройсман закликав Раду ухвалити пенсійну реформу на початку жовтня

Якщо рішення буде й далі затягуватися парламентом, уряд не зможе підвищити пенсії в жовтні Можливість ухвалити пенсійну реформу, яка змінить існуючу пенсійну систему, дозволить запровадити автоматичне осучаснення пенсій при одночасному