30.04.2017 130 Views

Нацбанк розпочав процес ліквідації ще одного банку

Нацбанк розпочав процес ліквідації ще одного банку

Фінбанк працював в Україні з 1993 року

Національний банк України відкликає банківську ліцензію та ліквідує ПАТ «Фінбанк» за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НБУ.

Центробанк з посиланням на фонд уточнює, що 99% вкладників «Фінбанку» отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану суму в 200 тисяч гривень.

«Фінбанк» був віднесений до категорії неплатоспроможних 7 квітня 2017 року зв’язку з невиконанням програми докапіталізації, високою часткою операцій з особами, пов’язаними з порушенням економічних нормативів.

Тимчасова адміністрація була введена в банк 10 квітня.

За даними ФГВФО, загальна гарантована сума відшкодування вкладів становить 2,9 млн грн.

За даними НБУ, станом на 1 січня 2016 року Олександра Грановський володів 79,6573% акцій, Олександр Мамонтенко і Сергій Барков — по 9,9571% акцій кожен.

Нагадаємо, акціонери Фінбанку на початку лютого прийняли рішення про ліквідацію фінустанови. Загальна сума зобов’язань станом на 1 лютого 2017 року становить 490,265 млн гривень.

Фінбанк працює в Україні з 1993 року.

Раніше «Главком» повідомляв, що за три роки з фінансового ринку України було виведено 89 банків. Про це заявила голова НБУ Валерія Гонтарева.

Previous Роналду став найкращим бомбардиром в історії топ-чемпіонатів Європи
Next Пікантний патріотизм. У Росії випустили футболки з Путіним із декольте

You might also like

Україна за п’ять місяців збільшила транзит газу на 21,8%

Україну в січні-травні цього року транспортували через газотранспортну систему 38,255 млрд кубометрів газу Україна в січні-травні 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року збільшила транзит газу через свою газотранспортну

Гройсман збирається особисто перевіряти ремонт доріг

За словами Гройсмана, цього року на ремонт доріг передбачено близько 30 млрд грн Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман планує особисто перевірити стан ремонтних робіт в регіонах та ефективність використання коштів. Про це він

«Газпром» подал иск на 125 миллионов долларов к Белоруссии

Общий долг Белоруссии за потребленный российский газ достиг 200 миллионов долларов.