30.04.2017 70 Views

Норвегія надасть Україні $25 мільйонів допомоги

Норвегія надасть Україні $25 мільйонів допомоги

Міністр закордонних справ Норвегії підтвердив незмінність позиції Норвегії щодо продовження санкцій проти РФ

Норвегія продовжить надання Україні фінансової та технічної допомоги.

Про це йшлося на зустрічі віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе з міністром закордонних справ Королівства Норвегія Бьорге Бренде, повідомляє Урядовий портал.

«Міністр закордонних справ Королівства Норвегія Бьорге Бренде підтвердив продовження виділення Норвегією фінансової та технічної допомоги Україні, загальний обсяг якої цього року становитиме близько 25 мільйонів доларів», — йдеться у повідомленні.

За результатами зустрічі з віце-прем’єр-міністром України, Бренде повідомив про щойно ухвалене рішення стосовно виділення 180 тисяч євро до трастового фонду НАТО з питань соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, які звільнені або звільняються в запас.

Також міністр закордонних справ Норвегії підтвердив незмінність позиції Норвегії щодо продовження санкцій проти РФ у зв’язку з порушенням територіальної цілісності та суверенітету України. Він привітав прогрес реформ та наголосив на тому, що успішна Україна приваблива для інвесторів.

Previous Легендарний французький футболіст закликав голосувати проти подруги Путіна
Next Сексистський жарт Путіна та дивакуватий конкурс краси "Королева СРСР". Тренди Мережі

You might also like

Відсьогодні в Україні збільшився прожитковий мінімум, – подробиці

Виходячи з нових розмірів прожиткового мінімуму, нараховуватимуть і нові суми соціальних допомог З 1 травня 2017 року відбулося збільшення прожиткового мінімуму для працездатних осіб до 1684 грн. Це визначено Державним

Самый мощный в мире атомный ледокол спущен на воду в Санкт-Петербурге

На Балтийском заводе в Санкт-Петербурге в четверг, 16 июня, состоялся спуск на воду самого большого и мощного двухреакторного атомного ледокола в мире — «Арктика».

Суд Лондона розглядає справу щодо «боргу Януковича»

Сьогодні в суді буде заслухано додаткові аргументи у справі за позовом РФ до України Сьогодні, 26 травня, Високий суд Лондона проводить чергове засідання за позовом Росії проти України щодо «боргу