29.04.2017 76 Views

ЗМІ: грузинська компанія, яка буде постачати антрацит в Україну, близька до Саакашвілі

ЗМІ: грузинська компанія, яка буде постачати антрацит в Україну, близька до Саакашвілі

Повторний тендер виграла грузинська компанія, яка буде поставляти в Україну вугілля вартістю 95 доларів за тонну

Копанія близька до Михайла Саакашвілі виграла в тендері на поставку вугілля в Україну за завищеною ціною. Про це повідомляє видання Gazeta.ua.

ЗМІ пише, що ПАТ «Центренерго» провело тендер на закупівлю вугілля імпортного виробництва для Зміївської та Трипільської ТЕС, вартістю 1 904 000 000 грн, через систему Prozzoro.

У тендері брали участь польська компанія I-COAL Sp z o.o. b і грузинська «Сакнахшірі GIG», але результати тендеру скасували. Очікувану суму тендера підвищили до 1,9 млрд грн, і цей повторний тендер виграла грузинська компанія, яка буде поставляти в Україну вугілля вартістю 95 доларів за тонну, в той час як в Роттердамі сьогодні ціна 75 доларів за тонну.

У повідомленні ЗМі йдеться, що компанія «Сакнахшірі» входить до складу «Грузинської індустріальної групи» (GIG), засновником якої є бізнес партнер Саакашвілі Давид Бежуашвілі, брат екс-міністра оборони і екс-міністра закордонних справ Грузії при Саакашвілі — Гели Бежуашвілі.

Тепер за кожну тонну вугілля українці будуть переплачувати $ 20, а в цілому переплатять $ 14 млн., які отримають бізнес партнери Михайла Саакашвілі. Як вважають експерти це інвестиція влади у відносини з опозиційним політиком Михайлом Саакашвілі.

 

Previous Друзі в ЄС не допомогли Росії
Next Скандали на переговорах і #FreeMelania. Ляпи адміністрації Трампа за перші 100 днів правління

You might also like

В «Укравтодорі» назвали дороги, які стануть бетонними (документ)

На початок року в Україні нараховували 2,1 тис. км доріг із цементобетонним покриттям Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») надало перелік доріг, які планують будувати цементобетоном. Про це повідомив виконувач

Уряд продовжив ще на місяць надзвичайний стан в енергетиці

Режим надзвичайних заходів діє у сфері електричної енергії вже три місяці Кабінет міністрів України продовжив режим дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії ще на один місяць. Відповідне рішення

Росія з початку року збільшила транзит газу через Україну на 23%

Нині добовий режим транспортування через Україну блакитного палива для європейських споживачів складає 254,3 млн.куб.м У квітні через українську газотранспортну систему для європейських споживачів було протранспортовано 7,3 млрд.кубічних метрів газу, що на 31,5% більше за