29.04.2017 1392 Views

В ДТЕК розповіли, що відбувається з їхніми підприємствами у зоні АТО, які «націоналізували» бойовики

В ДТЕК розповіли, що відбувається з їхніми підприємствами у зоні АТО, які «націоналізували» бойовики

У Ахметова розказали, чому не здійснювали спроб зв’язатися з адміністрацією президента РФ або його радником Владиславом Сурковим, аби запобігти «націоналізації»

У зоні проведення АТО мережа «націоналізованих» бойовиками підприємств, що належать ДТЕК, нині працює. Про це розповів генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко в інтерв’ю «Економічній правді».

«Зуївська ТЕС працює і буде працювати, тому що вона в балансі енергосистеми», – зазначив він.

Відповідаючи на запитання про те, звідки ця ТЕС бере вугілля, Тимченко сказав: «з шахти «Білоріченська», також марка «Г» може постачатися з Росії. У АТО величезна проблема з вугільним ресурсом. На цей рік у нас був план видобутку 12 млн т антрациту. Споживання Старобешівської станції (належить «Донбасенерго» і знаходиться в зоні АТО) – десь 2 млн т. Відповідно, вивільняється 10 млн т».

«У Росії внутрішній обсяг видобутку антрациту 12 млн т, а споживання забезпечує тільки одна «Новочеркаська» ТЕС (вона споживає десь 3,2 млн т за рік), плюс промисловість – ще десь близько 400 тис. т на рік. Таким чином, виходить, що Росія експортує близько 9 млн т, і при цьому зараз їй на голову падає наших 10 млн т», – додав він.

Тимченко також додав, що ДТЕК не здійснював спроб зв’язатися з адміністрацією президента РФ або його радником Владиславом Сурковим, аби запобігти «націоналізації». «Повинен був бути якийсь загальновизнаний формат. Загальновизнаний – це тристороння розмова. А якщо ти починаєш двосторонню, то, як правило, результатів немає. Той реальний результат, який був би досягнутий (поставки води в регіоні, оплата електроенергії), був в рамках економічної підгрупи».

Як повідомлялось, також Тимченко розповів, що ДТЕК збільшив свій пакет в «Нафтогазвидобуванні» до 75%, придбавши 15% акцій у народного депутата Нестора Шуфрича.

Новини по темі:  В Україні зарплатна заборгованість перевищила 2 млрд грн
Previous Бразильський чарівник: Легендарний футболіст видав неймовірний пас
Next Порошенко показав, як пройшли випробування ракетного комплексу "Вільха"

You might also like

StartTrack добровольно отчитался перед ЦБ

Инвестиционная площадка StartTrack одной из первых краудинвестинговых организаций добровольно отчиталась перед Центробанком за 2015 год и первый квартал 2016 года. Новини по темі:  У Нідерландах скандал через участь голландських компаній

Експерти заспокоїли: пік цін на автогаз пройдено

Експерти прогнозують падіння цін на автогаз у кінці вересня – на початку жовтня Ціна на скраплений газ пройшла пікові значення, стабілізація ринку з подальшим відкотом цін очікується в кінці вересня

Частку держави в «Дніпрообленерго» продано за мільярд

Стартова вартість держпакету акцій «ДТЕК Дніпрообленерго» становила 490,055 мільйона гривень Фонд держмайна на сьогоднішніх торгах продав 25% акцій однієї з найбільших енергопостачальних компаній України «ДТЕК Дніпрообленерго», що входить в енергохолдинг