29.04.2017 1288 Views

В ДТЕК розповіли, що відбувається з їхніми підприємствами у зоні АТО, які «націоналізували» бойовики

В ДТЕК розповіли, що відбувається з їхніми підприємствами у зоні АТО, які «націоналізували» бойовики

У Ахметова розказали, чому не здійснювали спроб зв’язатися з адміністрацією президента РФ або його радником Владиславом Сурковим, аби запобігти «націоналізації»

У зоні проведення АТО мережа «націоналізованих» бойовиками підприємств, що належать ДТЕК, нині працює. Про це розповів генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко в інтерв’ю «Економічній правді».

«Зуївська ТЕС працює і буде працювати, тому що вона в балансі енергосистеми», — зазначив він.

Відповідаючи на запитання про те, звідки ця ТЕС бере вугілля, Тимченко сказав: «з шахти «Білоріченська», також марка «Г» може постачатися з Росії. У АТО величезна проблема з вугільним ресурсом. На цей рік у нас був план видобутку 12 млн т антрациту. Споживання Старобешівської станції (належить «Донбасенерго» і знаходиться в зоні АТО) — десь 2 млн т. Відповідно, вивільняється 10 млн т».

«У Росії внутрішній обсяг видобутку антрациту 12 млн т, а споживання забезпечує тільки одна «Новочеркаська» ТЕС (вона споживає десь 3,2 млн т за рік), плюс промисловість — ще десь близько 400 тис. т на рік. Таким чином, виходить, що Росія експортує близько 9 млн т, і при цьому зараз їй на голову падає наших 10 млн т», — додав він.

Тимченко також додав, що ДТЕК не здійснював спроб зв’язатися з адміністрацією президента РФ або його радником Владиславом Сурковим, аби запобігти «націоналізації». «Повинен був бути якийсь загальновизнаний формат. Загальновизнаний — це тристороння розмова. А якщо ти починаєш двосторонню, то, як правило, результатів немає. Той реальний результат, який був би досягнутий (поставки води в регіоні, оплата електроенергії), був в рамках економічної підгрупи».

Як повідомлялось, також Тимченко розповів, що ДТЕК збільшив свій пакет в «Нафтогазвидобуванні» до 75%, придбавши 15% акцій у народного депутата Нестора Шуфрича.

Previous Бразильський чарівник: Легендарний футболіст видав неймовірний пас
Next Порошенко показав, як пройшли випробування ракетного комплексу "Вільха"

You might also like

Гройсман анонсував підвищення страхового стажу для отримання пенсії

Гройсман розраховує презентувати проект пенсійної реформи до кінця травня Урядовий проект пенсійної реформи в Україні передбачатиме підвищення мінімального страхового стажу для отримання пенсії до 25 років. Про це заявив прем’єр-міністр

Mitsubishi готова до будівництва заводу в Україні

Про це заявив глава японської компанії Осаму Масуко Зі зростанням українського ринку і збільшенням попиту на машини бренду Mitsubishi Motors може побудувати в Україні автоскладальне підприємство. Про це заявив глава

Світовий виробник грошей зацікавився «друкарським станком» Нацбанку

Делегацієя індонезійської державної компанії «Peruri» провела переговори з Нацбанком України У Національному банку України відбулася зустріч в.о. голови Національного банку України Якова Смолія з делегацією індонезійської державної компанії «Peruri» –