29.04.2017 58 Views

На всі суди з РФ Україна вже витратила понад $10 млн — ЗМІ

На всі суди з РФ Україна вже витратила понад $10 млн - ЗМІ

У бюджеті України на 2017 рік передбачено 152,2 млн грн на юридичний супровід вирішення спорів з РФ, пов’язаних з порушенням її зобов’язань за міжнародними договорами України

Міністерство закордонних справ України та НАК «Нафтогаз України» за минулі два роки витратили понад 10 млн доларів на міжнародні суди з Росією. Ці гроші Україна виплатила американській юридичній компанії Covington&Burling більше за консультації та юридичний супровід справ у міжнародних судах, йдеться у статті DT.UA. 

У матеріалі сказано, що МЗС України розпочало співпрацю з Covington&Burling ще в 2015 році. Тоді для захисту інтересів України у спорі з Росією щодо тлумачення і застосування угоди між КМУ та урядом РФ про заохочення і взаємний захист інвестицій (1998 р.) держзакупівля послуг компанії становила 0,3 млн доларів. Потім було підписано ще одну угоду, без уточнення справи.

У статті йдеться, що у 2015 році за договором з МЗС Covington&Burling було сплачено за виконані роботи 1 млн 77 тис. 108 доларів США. У 2016 році сума виплат за договорами з МЗС становила $2 млн 829 тис. 723.

НАК «Нафтогаз України» у грудні минулого року провів за переговорною процедурою закупівлю юридичних послуг, пов’язаних із захистом прав та інтересів України за позовом у Міжнародний трибунал ООН з морського права. Перемогла Covington&Burling. Сума договору становила 6,31 млн доларів, а термін його дії – до 31 грудня 2017 року.

«Отже, наведені тут лише суми, проплачені одній компанії, залученій МЗС і НАК «Нафтогаз» за надання подібних послуг, становить за два роки понад $10 млн. Відомо також, що у бюджеті України на 2017 рік передбачено 152,2 млн грн (проти 107,7 млн у 2016-му) на юридичний супровід вирішення спорів з РФ, пов’язаних з порушенням її зобов’язань за міжнародними договорами України», – підсумовує видання.

Previous Гравці Лестера та Арсеналу помірялись травмами після матчу
Next Порошенко покзазав, як пройшли випробування ракетного комплексу "Вільха"

You might also like

З 1 липня в окупованому Криму електрика, газ і вода подорожчають

Нові тарифи на анексованому півострові будуть діяти до кінця 2017 року, якими вони будуть далі — невідомо 1 липня в Криму зміняться тарифи на електроенергію, газопостачання та воду. Про це

Порошенко з Данилюком і Гонтаревою вирішили, куди підуть «кошти Януковича»

Сьогодні завершена операція із зарахування 1,1 млрд доларів на рахунки Державного казначейства Президент України Петро Порошенко провів нараду із міністром фінансів України Олександром Данилюком та головою Національного банку України Валерією

Производство иномарок в России выросло втрое за десять лет

Производство автомобилей зарубежных брендов в России выросло с 23,5 до 76,7 процента в период с 2006 по 2015 годы.