29.04.2017 114 Views

У Ахметова не виключили придбання «Львіввугілля»

У Ахметова не виключили придбання «Львіввугілля»

В компанії склали баланс і дійшли висновку, що поки що вистачає обсягів видобутку «Павлоградвугілля» і «Добропіллявугілля»

У компанії ДТЕК, що належить бізнесмену Ренату Ахметову не виключили придбання держпідприємства «Львівугілля». Про це розповів генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко в інтерв’ю «Економічній правді».

«Якщо буде приватизація (цього ДП, – Ред.), ми подивимося. Але давайте так: щоб привести собівартість видобутку на цьому підприємстві з сьогоднішніх 2500 грн / т до 1700 потрібно інвестувати гроші. Щоб їх інвестувати, потрібно їх зайняти», – зазначив він.

Таким чином, ДТЕК не виключаєте участь в приватизації «Львіввугілля» якщо вона буде. «Поки ми будуємо стратегію, виходячи з балансів тих активів, які є… Коли нам кажуть, чому ви не купуєте вугільні підприємства, я відповідаю, щоб зробити з шахти державного зразка шахти на зразок ДТЕК, потрібно пройти складний шлях і інвестувати багато грошей. А коли мені кажуть, навіщо ви додаєте в собівартість видобутку повернення кредитів, то я кажу: «панове, гроші потрібно повертати».

Тимченко також додав, що в компанії склали баланс і дійшли висновку, що буде достатньо обсягів «Павлоградвугілля» і «Добропіллявугілля», «але, природно, за умови збільшення ними обсягів видобутку». «Ключова ставка йде на приріст видобутку на шахтах «Добропіллявугілля» – в минулому році обсяг видобутку був у нас близько 2,8 млн т, в цьому році здобудуть 3,6-3,7 млн т. А цільовий рівень – 5 млн т. «Павлоград» ми будемо тримати на рівні 19-19,5 млн т. Цього ресурсу за нашими сьогоднішніми розрахунками вистачає», – сказав він.

Як повідомлялось, також Тимченко розповів, що ДТЕК збільшив свій пакет в «Нафтогазвидобуванні» до 75%, придбавши 15% акцій у народного депутата Нестора Шуфрича.

Новини по темі:  Гройсман збирається особисто перевіряти ремонт доріг
Previous Коноплянка знову не потрапив у заявку в чемпіонаті Німеччини
Next На коліна перед кенгуру. Віце-президент США розбудив тварину в сіднейському зоопарку

You might also like

Україна почала процес випуску нових євробондів

В рамках оферти Мінфін готовий викупити всі єврооблігації 2019 року, що знаходяться в обігу Міністерство фінансів оголосило про готовність викупити єврооблігації з терміном обігу до 2019 і 2020 років за

Верховний суд України відхилив скаргу «Газпрому» на штраф у 172 млрд грн

Верховний суд України відмовив «Газпрому» в допуску до провадження справи Верховний суд України визнав необґрунтованою скаргу російського газового монополіста «Газпрому» на постанову Вищого господарського суду від 16 травня 2017 року,

Депутати підвищили мінімальну суму аліментів на дитину

Дітям до 6 років будуть виплачувати 713 грн; дітям з 6 до 18 років – щонайменше 889 грн Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому закон №4928 про