29.04.2017 91 Views

У Ахметова не виключили придбання «Львіввугілля»

У Ахметова не виключили придбання «Львіввугілля»

В компанії склали баланс і дійшли висновку, що поки що вистачає обсягів видобутку «Павлоградвугілля» і «Добропіллявугілля»

У компанії ДТЕК, що належить бізнесмену Ренату Ахметову не виключили придбання держпідприємства «Львівугілля». Про це розповів генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко в інтерв’ю «Економічній правді».

«Якщо буде приватизація (цього ДП, — Ред.), ми подивимося. Але давайте так: щоб привести собівартість видобутку на цьому підприємстві з сьогоднішніх 2500 грн / т до 1700 потрібно інвестувати гроші. Щоб їх інвестувати, потрібно їх зайняти», — зазначив він.

Таким чином, ДТЕК не виключаєте участь в приватизації «Львіввугілля» якщо вона буде. «Поки ми будуємо стратегію, виходячи з балансів тих активів, які є… Коли нам кажуть, чому ви не купуєте вугільні підприємства, я відповідаю, щоб зробити з шахти державного зразка шахти на зразок ДТЕК, потрібно пройти складний шлях і інвестувати багато грошей. А коли мені кажуть, навіщо ви додаєте в собівартість видобутку повернення кредитів, то я кажу: «панове, гроші потрібно повертати».

Тимченко також додав, що в компанії склали баланс і дійшли висновку, що буде достатньо обсягів «Павлоградвугілля» і «Добропіллявугілля», «але, природно, за умови збільшення ними обсягів видобутку». «Ключова ставка йде на приріст видобутку на шахтах «Добропіллявугілля» — в минулому році обсяг видобутку був у нас близько 2,8 млн т, в цьому році здобудуть 3,6-3,7 млн т. А цільовий рівень — 5 млн т. «Павлоград» ми будемо тримати на рівні 19-19,5 млн т. Цього ресурсу за нашими сьогоднішніми розрахунками вистачає», — сказав він.

Як повідомлялось, також Тимченко розповів, що ДТЕК збільшив свій пакет в «Нафтогазвидобуванні» до 75%, придбавши 15% акцій у народного депутата Нестора Шуфрича.

Previous Коноплянка знову не потрапив у заявку в чемпіонаті Німеччини
Next На коліна перед кенгуру. Віце-президент США розбудив тварину в сіднейському зоопарку

You might also like

В уряді розповіли про результати торгової блокади Донбасу

У міністерстві зазначили, що торговельна блокада Донбасу не зупинила економічне зростання в Україні Торгова блокада Донбасу негативно позначилася на показниках промислового виробництва, але все ж не змогла зупинити тенденцію економічного

Гройсман розповів, що означатиме пенсійна реформа для шахтарів

Уряд скасовує право на призначення пенсій за вислугу років для деяких категорій працівників В результаті пенсійної реформи для шахтарів буде запроваджено другий рівень накопичувальної системи. Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман

Фіскальна служба відзвітувала: 95% платників добровільно сплачують податки

У I півріччі очікуються 355,1 млрд гривень податкових надходжень На сьогоднішній день 95% платників добровільно декларують і сплачують податки. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України. За словами виконуючого