28.04.2017 93 Views

Фахівці розповіли, як забрати гроші за заощаджену субсидію

 Фахівці розповіли, як забрати гроші за заощаджену субсидію

Проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергозберігаючим сім’ям

Для того, щоб отримати монетизовану частину зекономленої субсидії, українцям у період із 1 липня по 1 вересня 2017 року необхідно подати відповідну заяву до управління соціального захисту населення.

Саме на підставі цього документа і буде здійснюватися виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Цей проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергозберігаючим сім’ям – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Інформацію про наявність економії кожен одержувач субсидії може відстежувати в своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу або електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через яке проводяться виплати соціальних допомог і пенсій, здійснюється субсідіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок у банку повинен бути вже відкритим. 

Нагадаємо, за субсидіями у січні-березні поточного року звернулося майже 2 мільйона  домогосподарств. 

Раніше в уряді розповіли, коли субсидії будуть давати грошима.

Про те, як отримати допомогу від держави на сплату комунальних послуг, ви можете дізнатися зі статті «Главкома»: «Як отримати житлову субсидію у 2017 році».

Previous Кум Путіна Медведчук виходить із темряви в Україні - Financial Times
Next Французький художник висидів яйця і став "батьком" одразу чотирьох курчат

You might also like

Банк Ахметова отримав 370 мільйонів прибутку

Активи банку за минулий рік зросли на 18,4% Банк ПУМБ за підсумками діяльності у 2016 році отримав 367,01 мільйона гривень чистого прибутку після 1,75 мільярда гривень чистого збитку за 2015

Нардеп готує звернення до НАБУ через рішення уряду про мита для російських міндобрив

Нардеп бачить у рішенні Кабміну корупційну складову Народний депутат від фракції БПП Олег Петренко бачить у рішенні Кабміну про обнулення мит на ввезення російських мінеральних добрив корупційну складову і збирається

Ділова репутація Ярославського не відповідає вимогам закону для покупки банку, — Микола Спірідонов

Експерт зазначив, що кримінальні справи, пов’язані з експериментами над Харківським тракторним заводом — це вагомий негативний відбиток на репутації Ярославського Є підстави вважати, що ділова репутація і фінансовий стан бізнесмена