28.04.2017 117 Views

Фахівці розповіли, як забрати гроші за заощаджену субсидію

 Фахівці розповіли, як забрати гроші за заощаджену субсидію

Проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергозберігаючим сім’ям

Для того, щоб отримати монетизовану частину зекономленої субсидії, українцям у період із 1 липня по 1 вересня 2017 року необхідно подати відповідну заяву до управління соціального захисту населення.

Саме на підставі цього документа і буде здійснюватися виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Цей проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергозберігаючим сім’ям – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Інформацію про наявність економії кожен одержувач субсидії може відстежувати в своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу або електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через яке проводяться виплати соціальних допомог і пенсій, здійснюється субсідіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок у банку повинен бути вже відкритим. 

Нагадаємо, за субсидіями у січні-березні поточного року звернулося майже 2 мільйона  домогосподарств. 

Раніше в уряді розповіли, коли субсидії будуть давати грошима.

Про те, як отримати допомогу від держави на сплату комунальних послуг, ви можете дізнатися зі статті «Главкома»: «Як отримати житлову субсидію у 2017 році».

Новини по темі:  Видачу ліцензій на розробку газу необхідно спростити - голова правління «Надра України»
Previous Кум Путіна Медведчук виходить із темряви в Україні - Financial Times
Next Французький художник висидів яйця і став "батьком" одразу чотирьох курчат

You might also like

За літо в українських банках зросла кількість дефолтних кредитів

У Нацбанку повідомили, що частка дефолтних кредитів в українських банках на 1 вересня склала 57,8% Обсяг дефолтних кредитів (непрацюючих кредитів з 100%-ною ймовірністю неповернення) в українських банках на 1 вересня

У «Нафтогазі» розповіли про причини здорожчання газу з 1 квітня

НАК стверджує, що підвищення цін на газ для населення відбулося через рішення компаній, що збувають газ Національна акціонерна компанія «Нафтогаз» заявила, що подорожчання газу з 1 квітня відбулося через рішення

Порошенко прогнозує наступного року зростання ВВП на понад 3%

За словами президента, за шість місяців 2017 року реальний ВВП в Україні зріс на 2,3% Президент Петро Порошенко констатує досягнення Україною макроекономічної стабільності і впевнений, що тенденції до зростання продовжаться