28.04.2017 105 Views

Прокуратура з’ясує, чи возять «Пежо» та «Ашан» товари в окупований Крим

Прокуратура з’ясує, чи возять «Пежо» та «Ашан» товари в окупований Крим

Досудове розслідування розпочато за ст. 332-1 Кримінального кодексу «Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї»

Прокуратура Криму проводить досудове розслідування, щоб перевірити, чи поставляють товари на територію Автономної Республіки українські представництва компаній Peugeot і Auchan.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Криму.

За її даними, провадження почато за зверненням народного депутата, який просить перевірити факти, «викладені в одному із інтернет-видань», про представництва французьких компаній на території півострову.

Досудове розслідування розпочато за ст. 332-1 Кримінального кодексу «Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї».

«В ході досудового розслідування слідство встановить законність постачання товарів на територію Автономної Республіки Крим відповідно до вимог чинного законодавства в частині дотримання порядку в’їзду та виїзду та у разі виявлення порушень вживатимуться заходи прокурорського реагування», — йдеться в повідомленні.

Прокуратура планує розіслати запити до головних офісів цих компаній для врегулювання питання щодо інформації на дилерських сайтах про розміщення автосалонів та магазинів на території півострову.

Матеріали кримінального провадження направлено до Генеральної прокуратури для визначення підслідності.

Прокуратура з’ясує, чи возять «Пежо» та «Ашан» товари в окупований Крим

Previous Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед: Сухі нулі на табло
Next У Британії засудили за бійку "принцесу Лею" і "Чубакку"

You might also like

Норвегія надасть Україні $25 мільйонів допомоги

Міністр закордонних справ Норвегії підтвердив незмінність позиції Норвегії щодо продовження санкцій проти РФ Норвегія продовжить надання Україні фінансової та технічної допомоги. Про це йшлося на зустрічі віце-прем’єр-міністра з питань європейської

У 2016 році ЄС експортував 5,5 млн автомобілів на 125 млрд євро

Найбільше автомобілів ЄС експортував до США У 2016 році Європейський союз експортував 5,5 автомобілів у різні країни світу. Про це повідомляє Асоціація європейських автовиробників (АСЕА). Зазначається, що ЄС продав автівок

Вкладники збанкрутілих банків отримали понад 87 млрд. гривень

Загальна сума коштів, що акумульовані Фондом гарантування вкладів станом на 1 червня становить 12,872 млрд гривень Станом на 1 червня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виплатив вкладникам неплатоспроможних банків 87,327