28.04.2017 88 Views

Кокс розкритикував е-декларування антикорупціонерів

Кокс розкритикував е-декларування антикорупціонерів

Кокс вважає, що Європа має чітко висловити свою позицію з цього питання

Колишній голова Європейського парламенту Пет Кокс вважає кроком назад внесення Верховною Радою поправок до закону «Про запобігання корупції» щодо необхідності декларуватися представникам неурядових організацій. Про це він заявив в інтерв’ю «Главкому».

«Останні поправки, які було внесено до закону про електронне декларування щодо необхідності декларуватися представникам неурядових організацій, викликають занепокоєння. І це крок назад, а не вперед», — сказав Кокс.

За його словами, якщо метою поправок до закону про е-декларування було звільнити від нього солдатів на фронті, то так само від нього «має бути звільнено й інших «солдатів» – людей, які борються з корупцією».

На питання, чи буде Європа тиснути, щоб ці скандальні правки скасували, екс-голова Європарламенту відповів: «Я вважаю, що Європа має чітко висловити свою позицію з цього питання».

Як повідомлялось, 23 березня Верховна Рада затвердила зміни до електронного декларування, зобов’язавши заповнювати е-декларації представників антикорупційних організацій. Водночас була відкликана внесена раніше норма про вимогу декларування доходів редакторів та засновників ЗМІ.

Крім того, дія закону «Про запобігання корупції» не поширюватиметься на військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації.

Previous Легенда Ліверпуля знайшла собі роботу в клубі
Next У церкві на Львівщині показали Путіна, який горить у пеклі

You might also like

Банкір пояснив, з чим пов’язане зміцнення гривні

Традиційно українська національна валюта починає зміцнюватися у період весни-літа через сезонні фактори Сергій Волков, заступник голови правління, директор фінансів банку «Кредит Дніпро» в інтерв’ю «Главкому» розповів, Якими факторами викликано нинішнє зміцнення

Конфісковані $1,5 млрд режиму Януковича оформлюються на державні рахунки

Турчинов подякував Генпрокуратурі за рішення про конфіскацію коштів Януковича та його оточення Керівництво Ощадбанку взялося до виконання рішення суду про перерахування до державного бюджету України 1,5 млрд доларів США, заарештованих

Суд зупинив виконання ухвали про стягнення боргу ОПЗ перед Фірташем

Вищий спецсуд розгляне касацію у справі щодо боргу ОПЗ перед компанією Ostchem Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ своєю ухвалою від 17.05.2017 прийняв до провадження касаційну скаргу Фонду