28.04.2017 63 Views

Кокс розкритикував е-декларування антикорупціонерів

Кокс розкритикував е-декларування антикорупціонерів

Кокс вважає, що Європа має чітко висловити свою позицію з цього питання

Колишній голова Європейського парламенту Пет Кокс вважає кроком назад внесення Верховною Радою поправок до закону «Про запобігання корупції» щодо необхідності декларуватися представникам неурядових організацій. Про це він заявив в інтерв’ю «Главкому».

«Останні поправки, які було внесено до закону про електронне декларування щодо необхідності декларуватися представникам неурядових організацій, викликають занепокоєння. І це крок назад, а не вперед», — сказав Кокс.

За його словами, якщо метою поправок до закону про е-декларування було звільнити від нього солдатів на фронті, то так само від нього «має бути звільнено й інших «солдатів» – людей, які борються з корупцією».

На питання, чи буде Європа тиснути, щоб ці скандальні правки скасували, екс-голова Європарламенту відповів: «Я вважаю, що Європа має чітко висловити свою позицію з цього питання».

Як повідомлялось, 23 березня Верховна Рада затвердила зміни до електронного декларування, зобов’язавши заповнювати е-декларації представників антикорупційних організацій. Водночас була відкликана внесена раніше норма про вимогу декларування доходів редакторів та засновників ЗМІ.

Крім того, дія закону «Про запобігання корупції» не поширюватиметься на військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації.

Previous Легенда Ліверпуля знайшла собі роботу в клубі
Next У церкві на Львівщині показали Путіна, який горить у пеклі

You might also like

Пенсійна та земельна реформа: чи буде світло в кінці тунелю?

На прес-конференції у «Главкомі» Олег Устенко аналізуватиме ситуацію із двома ключовими реформами – земельною та пенсійною Сьогодні, 12 червня, о 12:00 в прес-центрі «Главкома» відбудеться прес-конференція на тему: «Пенсійна та земельна реформа: чи

Апеляційний суд відхилив скаргу Кабміну у справі Yuzgaz

Ухвалу у справі Yuzgaz оприлюднено в Єдиному держреєстрі судових рішень Апеляційний суд відхилив скаргу Кабміну на постанову Окружного суду Києва, якою той задовольнив позов компанії Yuzgaz і визнав протиправною відмову

Хто з українських міністрів найбагатший. Опублікована інфографіка

Лідерство у рейтингу дісталося очільниці МОЗ Кілька міністрів українського уряду виявилися значно багатші від своїх колег. Про це повідомляє «Слово і діло». Лідерство у рейтингу дісталося очільниці МОЗ Уляні Супрун