28.04.2017 81 Views

Люди Захарченка очорнюють Мужіївський золоторудник — Гожик

Люди Захарченка очорнюють Мужіївський золоторудник - Гожик

Конкуренти розпочали цілеспрямовану «чорну» медіакампанію з метою дискредитувати підприємство «Карпатська рудна компанія» та компанію Avellana Gold, яка його придбала

Керівник підприємства «Карпатська рудна компанія» Володимир Гожик прокоментував ситуацію навколо Мужіївського родовища поліметалів, розробкою якого займається американський інвестор – компанія Avellana Gold.

Як стверджує Володимир Гожик, конкуренти розпочали цілеспрямовану «чорну» медіакампанію з метою дискредитувати підприємство «Карпатська рудна компанія» та компанію Avellana Gold, яка його придбала, 

«З моменту купівлі у 2016 році іноземним інвестором Avellana Gold підприємства «Карпатська рудна компанія» у ЗМІ активно почали з’являтися безпідставні заяви, що компанія має зв’язок з регіоналом та людиною Януковича Віталієм Захарченком. Наші опоненти, а це ті ж самі люди Захарченка, навмисно намагаються створити нам негативну репутацію, щоб усунути з ринку », – коментує Гожик.

Він стверджує, що компанія Avellana Gold вже провела частину робіт з реалізації проекту розробки Мужіївського родовища поліметалів та вкладе в його розвиток більше 100 мільйонів доларів.

Компанія Avellana Gold підготувала звернення до Генпрокуратури з проханням розібратися інформаційними атаками.

На Закарпатті планують розпочати масштабне виробництво на 500 робочих місць з перспективою на 20-40 років. Зокрема, про це було згадано під час зустрічі керівництва Avellana Gold з профільними міністерствами та прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Компанія Avellana Gold займається розвідкою і розробкою родовищ корисних копалин в Україні та країнах Східної Європи. У 2016 році Avellana Gold придбала підприємства «Карпатська рудна компанія» і «Західна геологорозвідувальна компанія», що володіють спеціальними дозволами на видобуток і розвідку поліметалевих руд у Західній Україні (Мужіївське, Берегівське і Квасівське родовища), пишуть Українські новини.

Previous Кличко - Джошуа: Фото битви поглядів
Next У США ящірка стала поліцейським

You might also like

Аграрії Кіровоградщини і Миколаївщини закликали Гройсмана, Луценка і Авакова припинити захоплення їхніх земель

Аграрії обурені: ухвалений Верховною Радою в 2016 році «антирейдерський» закон не працює 31 травня під стінами Генеральної прокуратури України сільгоспвиробники, фермери та селяни провели акцію протесту «Поборемо рейдерство разом!». Учасники

У Раді зареєстрували пакет законопроектів щодо пенсійної реформи

На офіційному сайті парламенту зареєстровані чотири законопроекти щодо пенсійної реформи У Верховній Раді України зареєстровані чотири законопроекти щодо пенсійної реформи, внесені Кабінетом міністрів України, зазначено на офіційному сайті парламенту. Зокрема,

«Лукойл» существенно ухудшил финансовые показатели

Компания «Лукойл» отчиталась за первый квартал 2016 года, продемонстрировав существенное снижение основных финансовых показателей, рассчитанных по стандартам МСФО.