27.04.2017 79 Views

На липецькій фабриці Roshen залишиться лише кілька людей

На липецькій фабриці Roshen залишиться лише кілька людей

З 1 квітня зупинилося виробництво продукції фабрики

Липецька кондитерська фабрика Roshen припинила випуск продукції з 1 квітня, всіх співробітників буде звільнено протягом квітня-травня. Про це повідомив ТАСС генеральний директор підприємства Олег Казаков.

«З 1 квітня ми зупинили виробництво продукції, зараз ми нічого не виробляємо. Всіх співробітників буде звільнено протягом квітня-травня. Залишиться кілька людей: охорона, бухгалтер і т.д.», – сказав Казаков.

За його словами, процес звільнення співробітників триває вже третій день. «У нас було близько 700 осіб, в день від 80 до 100 людей звільняється, сьогодні третій день звільнень, тобто зараз близько 400 осіб ще залишаються на фабриці. Звільняють за скороченням з виплатою всіх належних допомог», – сказав Казаков.

Нагадаємо, 20 січня стало відомо про закриття кондитерської фабрики у Росії. 

Повідомлялося, що вже почали звільняти робітників фабрики «Рошен». 

Детальніше читайте: «Порошенко, повернись! Репортаж з липецької фабрики, яка закривається»

Previous Я не лицар-джедай і у мене немає меча. Холодницький оприлюднив нові моменти у "схемах Мартиненка"
Next Вийшов перший офіційний тизер восьмого епізоду кіносаги "Зоряні війни"

You might also like

Кабмін затвердив проект пенсійної реформи

Законопроект направлено на розгляд Національної ради реформ при президентові України Кабінет міністрів України затвердив законопроект про пенсійну реформу і направив його на розгляд Національної ради реформ при президентові України. Таке

Россельхознадзор уличил «Перекресток» в манипуляциях со сроком хранения мяса

Россельхознадзор в ходе проверки в сети «Перекресток» выявил в одном из гипермаркетов Москвы нарушения маркировки и хранения мясной продукции.

У Центрі Разумкова вважають, що відставка Гонтаревої надихнула гривню

Наступних неприємностей для гривні можна очікувати наприкінці серпня-початку вересня, прогнозує Юрчишин Директор економічних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин вважає, що відставка Валерії Гонтаревої з посади глави Національного банку України позитивно